Autoservisams

Teikiate autoserviso paslaugas? Naudojatės naudotomis autodalimis?
Ilgai trunka skambinėti autolaužynams ir ieškoti reikalingos detalės?
Kviečiame prisijungti prie kitų Lietuvos autoservisų ir kartu žengti į teisingą ateitį.

Norėtume pristatyti naudotų autodetalių pardavimų sistemą, kuri jau sulaukė begales teigiamų atsiliepimų iš pirkėjų, tiek iš fizinių asmenų tiek iš autoservisų.

Įsivaizduokite, kad dabar galite gauti priėjimą prie didžiausio naudotų autodalių pasirinkimo visoje Lietuvoje. Taip pat suteikiamas atidėjimas mokėjimui leidžia atsiskaityti už dalis jau atlikus darbus. Ar nenorėtumėte, kad detalių paieška užtruktų ne dvi ar tris valandas, kol perskambinami visi aplinkiniai autolaužynai ir surandama Jums reikalinga detalė? Dažnu atveju Jūsų apskrities autolaužynuose negalima rasti reikalingos detalės, todėl iškyla ir kliento aptarnavimo problema.

RRR.LT projekto tikslas apjungti Lietuvos autolaužynus į vieną bendrą visumą. Tokiu būdu visos autolaužynų turimos detalės atsiduria vienoje sistemoje, iš kurios Jūs galite išsirinkti Jums reikalingas dalis. Elektroninėje parduotuvėje surinktos detalės iš visos Lietuvos. Keletas mygtuko paspaudimų ir per 1-2 darbo dienas kurjeris Jums pristatys Jūsų užsakytas detales tiesiog prie autoserviso durų. Tokiu būdu Jūs sutaupote brangaus savo ir savo klientų laiko paieškoms ir detalių atgabenimui.

Tapkite RRR sistemos dalimi ir Jūs !

Daugiau informacijos telefonu: +370 673 34330

Projektas siekia ISO 9001:2008 – 
tai pasaulyje žinomiausias ir universaliausias standartas. 
Šio standarto atitiktis klientui patvirtina, kad įmonė rūpinasi savo prekių ir paslaugų kokybe, taiko vadybos sistemą. 
Sistemą periodiškai patikrina auditoriai, o jos efektyvumas patvirtinamas sertifikatu.

 


  
Visos atvaizduojamos autodalys portale/elelktroninėje parduotuvėje yra sandėlyje.
Visi autlaužynai dirba atsakingai ir naudoja Verslo Valdymo sistemą AutoScrap CRM, todėl visos dalys yra išardytos, susandėliotos, pasiekiamos realiu laiku ir maksimaliai greitai pristatomos pirkėjui.
Keli iš daugėlio darbo procesų siekiant užtikrinti produkcijos pateikimo kokybę: