Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 7250 detalės(ių)
Sandėliuose radome 7250 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Numerio apšvietimas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 2.9 eurų.
Kodėl kategorijos: Numerio apšvietimas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Numerio apšvietimas čia kainuoja vos 2.9 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Numerio apšvietimas?
Kategorijoje Numerio apšvietimas šiuo metu yra 7250 prekių.

Pagal Lietuvos Respublikos reikalavimus, galinio valstybinio numerio apšvietimas yra privalomas. Vairuotojas negali slėpti numerių arba specialiai rinktis silpno apšvietimo. Kiekvienas automobilio gamintojas į visus modelius montuoja specialiai jiems suprojektuotą galinio numerio apšvietimą, todėl originalus apšvietimas visada yra optimaliausias pasirinkimas.

Kadangi apšvietimo sistema montuojama gale, laikui bėgant ji gali būti pažeidžiama vandens, dulkių ir purvo. Jeigu pastebėjote, kad jūsų galinio numerio apšvietimas neveikia arba šviečia labai silpnai, patikrinkite lemputės lizdo ir stikliuko būklę – galbūt paprastas valymas išspręs problemą. Tačiau neretai pasitaiko atvejų, kad tenka keisti tiek apšvietimo lizdą, tiek lemputę. 

Apsilankę RRR.lt portale, rasite tūkstančius numerio apšvietimo lizdų įvairiausiems automobiliams ir mikroautobusams. Čia naudotas autodalis pardavinėja autolaužynai, įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose bei miesteliuose. Kadangi prekių pasirinkimas yra didelis, šioje svetainėje rasite ir specialų filtrą „Autodalių paieška pagal modelį“ – jums reikia tik pasirinkti savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir siūlomų dalių sąrašas sumažės iki tinkamų būtent jūsų transporto priemonei. Dar tikslesnę paiešką atliksite įvedę ieškomos dalies kodą. 

Nebegaiškite savo brangaus laiko skambindami į įvairius autolaužynus vien tam, kad sužinotumėte dalių kainas – RRR.lt svetainėje esantis dalių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl rodomos tik tos prekės, kurios turi pažymėtą kainą ir vis dar nėra parduotos.

Už pasirinktas dalis galite saugiai sumokėti internetu, o pristatymu pasirūpins kurjeris – visos dalys įprastai pristatomos per 1-2 darbo dienas. Jūsų patogumui, prekes galite atsiimti ir patys – pardavėjo kontaktus ir adresą rasite visų detalių aprašymuose. Galų gale, visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad net jei ir įsigysite savo automobiliui netinkamas dalis, jas galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant visus sumokėtus pinigus.