Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 11085 detalės(ių)
Sandėliuose radome 11085 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Dangtelis degalų bako?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 7 eurų.
Kodėl kategorijos: Dangtelis degalų bako dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Dangtelis degalų bako čia kainuoja vos 7 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Dangtelis degalų bako?
Kategorijoje Dangtelis degalų bako šiuo metu yra 11085 prekių.

Degalų bako dangtelis ne tik apsaugo kuro sistemą nuo dulkių ir šiukšlių, tačiau dar ir užtikrina, kad bake būtų išlaikomas atitinkamas slėgis. JAV atlikto tyrimu metu buvo nustatyta, kad kas penktame automobilyje degalų bako dangteliai yra nesandarūs, todėl per metus į atmosferą išgaruoja apie penki šimtai milijonų litrų degalų. Degalai, ypatingai benzinas, sparčiai garuoja, todėl nesandarus bako dangtelis tuos garus paleidžia į atmosferą.

Kai kurių automobilių bakuose yra integruoti slėgio davikliai, kurie praneša apie nesandarumą sistemoje. Jeigu po užpylimo degalinėje pastebėjote ką tik užsidegusią „check engine“ lemputę – problema gali būti nesandarus degalų bako dangtelis. Per nesandarų dangtelį garuojantį kurą galima netgi užuosti – užsukite dangtelį ir patikrinkite, ar virš jo jaučiamas aitrus degalų kvapas. Galų gale, nuimkite dangtelį ir vizualiai patikrinkite jo guminę tarpinę – ji neturi būti sutrūkinėjusi ar kaip nors pažeista. Jeigu išsiaiškinote, kad degalų bako dangtelis nebėra sandarus – laikas jį keisti.

Siūlome pasinaudoti RRR.lt portalo teikiamomis paslaugomis ir įsigyti tvarkingą degalų bako dangtelį pigiau. Čia autolaužynai, įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, parduoda daugiau nei milijoną naudotų dalių įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Ieškomas dalis rasti nėra sunku – tiesiog pasinaudokite svetainėje esančiu filtru. Pasirinkę automobilio markę, modelį, modifikaciją ir pamatysite tik tas dalis, kurios tinka jūsų vairuojamam automobiliui.

Negaiškite savo laiko skambindami į dešimtis automobilių laužynų tam, kad sužinotumėte, ar detalė parduodama ir ar kaina yra tinkama. Čia siūlomų dalių sąrašas yra nuolat prižiūrimas, todėl niekada nepamatysite jau parduotų prekių, o parašytos kainos, jūsų patogumui, jau galutinės. Tiesiog pasirinkite reikalingas dalis, o sumokėti už jas galite internetu.

Per RRR.lt įsigytas autodalis kurjeris jums pristatys į namus arba paštomatą. Na, o jeigu jums patogu, jas atsiimti galite ir patys – pardavėjų kontaktai visada nurodyti detalių aprašymuose. Visoms prekėms yra suteikiama 10 dienų garantija, kuri užtikrina, kad netikusias dalis galėtumėte grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant sumokėtus pinigus.