Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 265 detalės(ių)
Sandėliuose radome 265 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Duslintuvo antgalis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 10.91 eurų.
Kodėl kategorijos: Duslintuvo antgalis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Duslintuvo antgalis čia kainuoja vos 10.91 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Duslintuvo antgalis?
Kategorijoje Duslintuvo antgalis šiuo metu yra 265 prekių.

Duslintuvai yra reikalingi kiekvienam automobiliui su vidaus degimo varikliu. Dar žinomas išmetimo vamzdžio pavadinimu, duslintuvas yra galutinė išmetimo sistemos dalis, per kurią į orą pašalinamos variklio cilindruose susidariusios dujos bei slopinamas išmetimo garsas.

Duslintuvo antgalis turi kelias paskirtis. Geriausiai žinoma ir populiariausia paskirtis yra estetinė, nes jis dažniausiai yra puikiai matomas. Būtent todėl šie antgaliai dažnai dekoruoti chromu (nikeliu) ar netgi anglies pluoštu (carbon). Ekonominės klasės arba dyzeliniuose automobiliuose dekoruotų antgalių dažniausiai nebūna – duslintuvas baigiasi įprastu vamzdžiu ir neretai yra paslepiamas po galiniu bamperiu.

Duslintuvo antgalis, kaip ir pats duslintuvas, dažnai irgi yra atsakingas už skleidžiamą garsą ir išmetamųjų dujų kiekį. Taigi, kiauras, nulaužtas ar kitaip pažeistas duslintuvo antgalis ne tik kenkia automobilio išvaizdai, bet ir gali padidinti išmetimo garsą bei išmetamų CO2 dujų kiekį.

Apsilankę RRR.lt galite rinktis iš daugybės išmetimo sistemos dalių, įskaitant ir duslintuvų antgalius internetu. Čia lengvai rasite įvairias naudotas automobilių dalis gera kaina, o prekes gausite į namus, paštomatą arba galėsite atsiimti tiesiai iš autolaužyno. Siūlome daugiau nei milijoną naudotų dalių, todėl tai viena patogiausių vietų išsirinkti duslintuvų antgalius gera kaina.

Nors duslintuvo antgalis yra gana universali dalis, savo paieškas galite palengvinti pasinaudoję RRR.lt siūloma paieškos sistema – tiesiog pasirinkite savo automobilį ir akimirksniu pasiūlysime tinkamiausias detales.

Visoms per RRR.lt portalą pirktoms automobilių dalims suteikiama 10 dienų nemokamo grąžinimo garantija. Taigi, jums netikusias dalis galėsite be jokių problemų grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.