Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 8723 detalės(ių)
Sandėliuose radome 8723 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: EGR aušintuvas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 8.4 eurų.
Kodėl kategorijos: EGR aušintuvas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) EGR aušintuvas čia kainuoja vos 8.4 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: EGR aušintuvas?
Kategorijoje EGR aušintuvas šiuo metu yra 8723 prekių.

Kai kuriuose, ypač dyzeliniuose, automobilių varikliuose yra naudojamos EGR sistemos, kurios recirkuliuoja išmetamąsias dujas, taip sumažinant ne tik variklio skleidžiamą taršą, tačiau ir įsiurbiamo oro temperatūrą. Kai kuriose EGR sistemose yra naudojamas ir specialus aušintuvas, kuris, aušinimo skysčio dėka, atvėsina recirkuliuojamas dujas. Dėl šios aušinimo sistemos azoto oksido kiekis sumažėja net 70 proc.

Kadangi šis aušintuvas yra ir variklio aušinimo sistemos dalis, viena iš dažnai pasitaikančių problemų – ištekantis aušinimo skystis. Tai gali nutikti tiek dėl pasenusių vamzdžių jungčių, tiek dėl įtrūkusio aušintuvo. EGR aušintuvas, kaip ir pats EGR vožtuvas, taip pat gali užsikimšti. Jo sienelės viduje yra aptakios, kad nesikauptų nešvarumai, tačiau, laikui bėgant, to išvengti nepavyksta. Taigi, jeigu sumažėjo variklio galia, padidėjo išmetamų dūmų kiekis arba išbėga aušinimo skystis – kaltas gali būti EGR aušintuvas. Jeigu ieškote šios dalies, ją pigiau įsigyti galite apsilankę RRR.lt.

RRR.lt yra naudotų autodalių elektroninė duomenų bazė, per kurią automobilių dalis pardavinėja šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos. Dalių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl pirkėjai mato tik tas prekes, kurios turi pažymėtas kainas ir vis dar nėra parduotos. Kadangi siūlomų prekių arsenalas yra didelis, ieškomas dalis galite lengvai rasti pasinaudoję autodalių paieška pagal modelį – tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir prekių sąrašas sutrumpės iki aktualių būtent jums. Jokių skambučių į dešimtis autolaužynų – viskas vienoje vietoje.

Jūsų nurodytu adresu, arba į paštomatą, dalis pristatys mūsų partneriai kurjeriai. Tačiau prekes atsiimti galite ir patys – pardavėjai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose, o visa reikalinga informacija apie pardavėją nurodyta dalies aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl dėl bet kokių priežasčių jums netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų, atgaunant visus sumokėtus pinigus.