Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 15184 detalės(ių)
Sandėliuose radome 15184 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 4.8 eurų.
Kodėl kategorijos: Aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelis čia kainuoja vos 4.8 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelis?
Kategorijoje Aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelis šiuo metu yra 15184 prekių.

Nors seniau kai kurie automobiliai buvo varomi oru aušinamais varikliais, moderniuose automobiliuose naudojami varikliai yra aušinami tik skysčiu. Užvestas variklis kaista labai sparčiai, o aušinimo skysčio paskirtis yra išlaikyti temperatūrą žemiau šimto laipsnių pagal Celsijų. Keičiantis variklio ir aušinimo skysčio temperatūroms, skystis plečiasi, todėl rezervuaras, į kurį pilamas aušinimo skystis, yra vadinamas išsiplėtimo bakeliu – tai yra vieta aušinimo skysčio pertekliui kaupti.

Jeigu pastebėjote, kad variklio temperatūra pradėjo kilti – būtina sustabdyti automobilį ir užgesinti variklį. Jis gali kaisti dėl aušinimo skysčio trūkumo, nesandarios aušinimo sistemos arba užstrigusio termostato. Visų pirmiausia, įsitikinkite, kad aušinimo skysčio lygis yra tinkamas, o jeigu jo trūksta – skystis galimai išbėga pro nesandarias žarnas arba sugadintą išsiplėtimo bakelį. Nors aušinimo skysčio išsiplėtimo bakeliai yra pagaminti atsižvelgiant į didelius temperatūros pokyčius – laikui bėgant, plastikas vis tiek praranda svarbiausias savybes ir gali nesunkiai lūžti. Įtrūkusio bakelio nerekomenduojama klijuoti arba kitaip remontuoti – jį reikia tiesiog pakeisti.

Siūlome įsigyti naudotas automobilių dalis per RRR.lt pigiau. Čia rasite tūkstančius aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelių įvairiems automobiliams ir mikroautobusams – jums reikia tik pasirinkti savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir dalių sąrašas sutrumpės iki tinkamų būtent jūsų vairuojamam automobiliui. Prekių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl niekada nepamatysite jau parduotų dalių. Negaiškite savo brangaus laiko skambindami į įvairius autolaužynus ieškant vienos dalies – RRR.lt portale jau parašytos galutinės kainos, o už prekes galite sumokėti internetu.

Jūsų įsigytas dalis, jūsų nurodytu adresu, pristatys kurjeris, o pristatymai įprastai trunka vos 1-2 darbo dienas. RRR.lt vienija autolaužynus, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose, todėl prekes galite atsiimti ir patys – visa reikalinga informacija apie pardavėją nurodyta detalės aprašyme.

Visoms prekėms suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl, jeigu įsigytos detalės jums netiko, tiesiog grąžinkite jas per dešimt dienų nuo pirkimo ir atgaukite visus sumokėtus pinigus.