Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 10603 detalės(ių)
Sandėliuose radome 10603 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Elektrinis radiatorių ventiliatorius?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 11.76 eurų.
Kodėl kategorijos: Elektrinis radiatorių ventiliatorius dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Elektrinis radiatorių ventiliatorius čia kainuoja vos 11.76 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Elektrinis radiatorių ventiliatorius?
Kategorijoje Elektrinis radiatorių ventiliatorius šiuo metu yra 10603 prekių.

Viena svarbiausių automobilio aušinimo sistemos dalių yra radiatorius. Jo speciali struktūra padeda aušinti skystį, todėl palaikoma optimali variklio darbinė temperatūra. Vis dėlto, ekstremaliose situacijose vien radiatoriaus nepakanka – vėjo gūsį kartais turi suteikti elektrinis ventiliatorius. Jis yra montuojamas už radiatoriaus, kad iš išorės pučiantis vėjas būtų nukreiptas tiesiai į jį. Ventiliatorius reikalingas, pavyzdžiui, stovint kamščiuose arba važinėjant aukštais variklio sūkiais.

Elektrinis radiatoriaus ventiliatorius įsijungia, kai variklio temperatūra pakyla neįprastai aukštai. Jeigu pastebėjote, kad jūsų variklio temperatūra kyla, tačiau ventiliatorius neįsijungia – jį turbūt reikia keisti. Ventiliatorių galima patikrinti ir jį įjungus tiesiai į maitinimą, tačiau šį darbą turėtų atlikti tik autotransporto elektronikos specialistas.

Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į gamintojo nustatytą temperatūrą, kurią pasiekus įjungiamas ventiliatorius, nes viename modelyje tai įvyksta jau pasiekus 95 laipsnius, kitame – net 105 laipsnius. Taip pat problema gali būti susijusi ir su aušinimo skysčio temperatūros davikliu, todėl, prieš priimant bet kokį sprendimą, reikėtų atlikti kompiuterinę diagnostiką.

Jeigu jums reikalingas elektrinis radiatoriaus ventiliatorius, siūlome pasinaudoti RRR.lt portalu. Čia naudotos autodalys parduodamos pigiau – RRR.lt vienija kelis šimtus autolaužynų, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. Norėdami greitai ir patogiai rasti ieškomas dalis, tiesiog pasinaudokite autodalių paieška pagal modelį – tereikia pasirinkti savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir siūlomos prekės bus skirtos būtent jūsų transporto priemonei. Nebegaiškite laiko skambindami į dešimtis skirtingų autolaužynų norint palyginti dalių kainas – viską rasite vienoje vietoje.

Už dalis galite saugiai sumokėti internetu, o pristatymu pasirūpins kurjeris – dalys bus pristatytos jūsų nurodytu adresu arba į jums patogiai pasiekiamą paštomatą. Prekes taip pat galite atsiimti ir patys – visa reikalinga informacija apie pardavėjus yra nurodyta prekių aprašymuose.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad visas jums netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant visus pinigus.