Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 4971 detalės(ių)
Sandėliuose radome 4971 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Smagratis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 20 eurų.
Kodėl kategorijos: Smagratis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Smagratis čia kainuoja vos 20 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Smagratis?
Kategorijoje Smagratis šiuo metu yra 4971 prekių.

Smagratis yra viena svarbiausių sankabos dalių, kuri užtikrina, kad pavarų perjungimas būtų švelnus ir automobilį būtų galima užvesti, nes jis yra sujungtas ir su starteriu. Smagračiai yra pritaikomi įvairiausiose srityse, tačiau kalbant apie automobilius – geriausiai žinomas smagratis yra sankabos dalis.

Kai kuriuose, ypač dyzeliniuose, varikliuose dažnai naudojama sankaba su dviejų masių smagračiu. Tokios konstrukcijos smagratis yra pagamintas iš dviejų dalių, kurios tarpusavyje, spyruoklių pagalba, gali judėti. Tai efektyviau sugeria garsus ir vibracijas, leidžia taupyti degalus bei tausoti patį variklį. Svarbiausia, kad gerai suderintas smagratis leidžia junginėti pavaras žymiai švelniau.

Susidėvėjus smagračiui, pavarų dėžė, transmisija, sankaba ir pats variklis gali imti skleisti neįprastus ir labai nemalonius garsus. Dažniausiai jie pastebimi užgesinant variklį ir/ar spaudžiant sankabos pedalą (arba kai pavaras perjungia automatinė pavarų dėžė). Pavyzdžiui, jeigu kažkas barška užgesinant variklį ir įtariate smagratį – sekantį kartą gesinkite laikydami paspaudę sankabą ir garsas turėtų būti mažesnis arba visai dingti. Toks gedimas ne tik nemalonus, bet ir kelią pavojų jūsų ir aplinkinių saugumui, greičiau dėvisi sankabos diskelis. Prastos būklės smagratį būtina pakeisti. Restauracijos specialistai nerekomenduoja, o naujo smagračio kaina labai didelė.

Turbūt protingiausias ir, kaštų atžvilgiu, efektyviausias sprendimas – įsigyti geros būklės naudotą smagratį internetu. RRR.lt rasite per milijoną įvairiausių naudotų autodalių, įskaitant ir įvairiausiems dyzeliniams, benzininiams ar hibridiniams automobiliams tinkančius smagračius. Pasirinkite savo automobilio markę, modelį bei modifikaciją ir ieškokite smagračio su jums tinkama kaina. Pasirinktas prekes galėsite patogiai įsigyti internetu, o jas kurjeris pristatys į jūsų namus, darbovietę arba paštomatą. Detales galite atsiimti ir pardavėjo prekybos vietoje, kuri nurodyta aprašyme.

Internetinė naudotų autodetalių prekybos platforma RRR.lt vienija kelis šimtus laužynų, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose ir miesteliuose. Visoms per RRR.lt pirktoms autodalims yra taikoma net dešimties dienų nemokamo grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jeigu jums detalė netiks, galėsite per dešimt dienų ją grąžinti ir atgausite visus savo pinigus.