Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 77 detalės(ių)
Sandėliuose radome 77 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Oro pagalvių valdymo blokas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 7 eurų.
Kodėl kategorijos: Oro pagalvių valdymo blokas dalis verta pirkti internetu iš RRR.lt?
RRR.lt siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Oro pagalvių valdymo blokas čia kainuoja vos 7 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Oro pagalvių valdymo blokas?
Kategorijoje Oro pagalvių valdymo blokas šiuo metu yra 77 prekių.

Oro pagalvių valdymo blokas (angl. Airbag Control Module) yra atsakingas už visą oro pagalvių sistemos veikimą. Šiame valdymo bloke yra įrašytos programos, kurios saugo akceleratoriaus sklendės, stabdžių pedalo daviklio, greičio daviklio ir kitus panašius duomenis. Automobilio kėbule yra įmontuoti smūgių davikliai. Avarijos atveju, oro pagalvių valdymo blokas gauna signalą iš smūgių daviklių ir aktyvuoja automobilyje sumontuotas oro pagalves. Taigi, šio valdymo bloko veikimas yra būtinas saugiam vairavimui.

Pirmas signalas, kad oro pagalvių valdymo blokas yra galimai neveikiantis – tai automobilio skydelyje užsidegusi „Airbag“ lemputė. Atlikus kompiuterinę diagnostiką, nurodyti klaidų kodai gali būti įvairūs. Pavyzdžiui, jeigu pranešama, kad neveikia viena ar kita oro pagalvė, o iš tiesų ji yra tvarkinga – likusios priežastys gali būti tik pažeistas laidynas, jungtys arba neveikiantis oro pagalvių valdymo blokas. Tačiau, turėkite omeny, kad oro pagalvių tikrinimas yra pavojingas darbas, todėl tai reikėtų patikėti šios srities specialistams.

Išsiaiškinus, kad oro pagalvių valdymo blokas yra sugedęs, geriausias sprendimas yra pakeisti jį kitu, nes tokios elektronikos remontas yra sudėtingas, brangus ir ne visada pasiteisinantis. Naujas oro pagalvių valdymo blokas, dažniausiai, yra labai brangus, todėl siūlome pasinaudoti RRR.lt portalu, kuriame keli šimtai autolaužynų pardavinėja įvairiausias autodalis pigiau. Pardavėjai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose.

Čia automobilių dalis rasite greitai ir lengvai. RRR.lt portale yra dešimtys tūkstančių siūlomų oro pagalvių valdymo blokų, todėl norėdami rasti tinkamą jums, tiesiog pasinaudokite mūsų siūlomu filtru – pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją ir visos rodomos detalės bus tinkamos būtent jūsų automobiliui.

Radę tinkamą dalį, už ją saugiai sumokėti galite internetu. Prekę kurjeris pristatys tiesiai į jūsų namus, darbovietę arba jums patogiai pasiekiamą paštomatą. Na, o jeigu detalė parduodama netoli jūsų įsikūrusiame autolaužyne – ją atsiimti galite ir savarankiškai. 

Visoms, per RRR.lt pirktoms, dalims yra suteikiama dešimties dienų garantija, kuri užtikrina, kad jums netinkamas dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo dienos, atgaunant visą sumokėtą sumą.