Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 474 detalės(ių)
Sandėliuose radome 474 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 20 eurų.
Kodėl kategorijos: Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema dalis verta pirkti internetu iš RRR.lt?
RRR.lt siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema čia kainuoja vos 20 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema?
Kategorijoje Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema šiuo metu yra 474 prekių.

Variklio valdymo blokas

Dar gerai žinomas angliškais pavadinimais: ECU (Engine Control Unit) bei ECM (Engine Control Module), variklio valdymo blokas yra naudojamas visuose moderniuose automobilių vidaus degimo varikliuose. Variklio valdymo blokas užtikrina, kad visos variklio sistemos veiktų sinchronizuotai. Jis renka duomenis iš tokių daviklių, kaip aušinimo skysčio temperatūros daviklis, alyvos spaudimo daviklis, ir, pagal tai, atitinkamai valdo įvairius prietaisus ir sistemas, kaip kuro purkštukai, degimo kampas ir t.t.

Variklio valdymo bloko gedimai nėra reti. Dažniausios gedimų priežastys yra į bloką patekusi drėgmė, netvarkingai sujungtos elektrinės variklio skyriaus sistemos, netyčiniai pažeidimai remontuojant kitas dalis ir, žinoma, amžius. Kadangi variklio valdymo blokas yra atsakingas už beveik visas variklio sistemas, nuspėti jo gedimą yra sudėtinga. Jeigu kompiuterinė diagnostika praneša, kad netinkamai veikia arba visai neveikia viena ar kelios variklio valdymo sistemos, o tų sistemų komponentai yra puikiai veikiantys – dažnai tenka keisti variklio valdymo bloką.

Priklausomai nuo automobilio markės ir modelio, variklio valdymo bloko kaina gali siekti net kelis tūkstančius eurų, todėl siekiant sutaupyti, verta rinktis naudotas autodalis. Mūsų portale RRR.lt galite rinktis iš daugiau nei milijono įvairiausių naudotų autodalių pigiau. Jas parduoda autolaužynai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. 

Dalių paiešką galite palengvinti pasirinkę savo automobilio markę, modelį bei modifikaciją. O jeigu tiksliai žinote, kokios dalies jums reikia – tiesiog paieškos laukelyje įveskite detalės kodą. Už pasirinktas detales galite saugiai sumokėti internetu, o jas tiesiai į jūsų namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Jeigu jums patogu, detales atsiimti galite ir tiesiai iš aprašyme nurodyto autolaužyno.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jeigu jums detalės netiks, jas galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo ir atgauti visus savo pinigus.