Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 11946 detalės(ių)
Sandėliuose radome 11946 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Skydelis nuo saulės?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 3.99 eurų.
Kodėl kategorijos: Skydelis nuo saulės dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Skydelis nuo saulės čia kainuoja vos 3.99 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Skydelis nuo saulės?
Kategorijoje Skydelis nuo saulės šiuo metu yra 11946 prekių.

Tokie skydeliai nuo saulės, kokius matome automobiliuose šiandien, jau yra naudojami keletą dešimtmečių – jie gali apsaugoti nuo saulės spindulių iš priekio arba šono. Beveik visų modernių automobilių skydeliuose nuo saulės yra sumontuoti ir veidrodžiai su apšvietimu. Tam, kad veiktų apšvietimas, elektros srovė yra tiekiama per skydelio vyrius.

Skydeliai nuo saulės yra perkami gana dažnai, kadangi jų laikikliai nesunkiai lūžta. Automobiliuose, kurių skydeliuose nuo saulės apšvietimo nėra, skydelių laikikliai neretai yra visiškai plastikiniai ir lengvai lūžta. Kartais šios dalys keičiamos dėl estetinės išvaizdos ir būtinai reikia atkreipti dėmesį į skydelio spalvą, kadangi, priklausant nuo salono dizaino, ji gali skirtis. Bet kuriuo atveju, nauji skydeliai gali būti gana brangūs, o parduotuvėse jie dar ir ne visada pardavinėjami. Taigi, pats lengviausias pasirinkimas yra įsigyti naudotą skydelį iš RRR.lt pigiau. 

RRR.lt apjungia kelis šimtus autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Čia rasite virš milijono naudotų dalių įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Kadangi tarp tūkstančių skydelių nuo saulės rasti tinkamą yra sunku, siūlome pasinaudoti portale esančiu filtru – tiesiog pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją ir sąraše matysite tik tas dalis, kurios tinka jūsų transporto priemonei.

Čia pirkti apsimoka – už dalis galite sumokėti internetu, o jas jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Negana to, prekes galite atsiimti ir patys – visa informacija apie pardavėją yra nurodytą dalių aprašymuose.

Jeigu įsigijote jūsų automobiliui netinkamą dalį, nesijaudinkite, nes visoms per RRR.lt pirktoms autodalims yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Ji užtikrina, kad dėl bet kokių priežasčių netikusias prekes galėsite grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.