Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 7810 detalės(ių)
Sandėliuose radome 7810 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Galinis stabdžių diskas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 9.99 eurų.
Kodėl kategorijos: Galinis stabdžių diskas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Galinis stabdžių diskas čia kainuoja vos 9.99 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Galinis stabdžių diskas?
Kategorijoje Galinis stabdžių diskas šiuo metu yra 7810 prekių.

Turbūt geriausiai žinoma ir viena svarbiausių stabdžių sistemos dalių yra stabdžių diskai. Dažniausiai jie gaminami iš ketaus, tačiau sporte naudojama ir keramika bei anglies pluoštas. Nors priekiniai stabdžių diskai dažnai yra aušinami, gale įprastai montuojami standartiniai diskai, kadangi didžiausia apkrova stabdant tenka priekiniams ratams. Kai kuriuose ekonominės klasės automobiliuose, ant galinės ratų ašies, sumontuota būgninių stabdžių sistema. Tokiu atveju diskai nėra reikalingi.

Stabdžių diskai keičiami dėl trijų priežasčių: susidėvėjęs stabdymo paviršius, „susibangavęs“ diskas arba diskų cypimas. Pastarasis atvejis yra retesnis, bet po stabdžių kaladėlių keitimo neretai atsiranda trintis, sukurianti cypiantį garsą. Garsas gali dingti savaime, tačiau gali tekti keisti diskus.

Stabdymo paviršius jau susidėvėjęs, kai diskai yra gerokai plonesni nei turėtų būti – nerekomenduojama laukti, kol jie visiškai nusitrins. Galų gale, dažniausiai diskai „susibanguoja“ po staigių temperatūros pokyčių, pavyzdžiui, stipriai stabdant, kai automobilis važiuoja per balą. Tačiau tai dažniau nutinka priekiniams stabdžių diskams.

Čia rasite tūkstančius stabdžių diskų įvairių markių automobiliams bei mikroautobusams. Prekių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl visada rodomos tik tos dalys, kurios vis dar nėra parduotos. Kadangi pasirinkimas labai didelis, paiešką galite paspartinti pasinaudoję autodalių paieškos pagal modelį funkcija RRR.lt portale.

Negaiškite savo brangaus laiko skambindami į dešimtis autolaužynų – tiesiog pasirinkite reikalingas dalis, sumokėkite už jas internetu, o kurjeris jas pristatys į jūsų namus arba paštomatą. Kadangi autolaužynai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose, detales galite atsiimti ir tiesiai iš pardavėjo – visą reikalingą informaciją apie jį rasite prekės aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl jums netikusias detales galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo datos ir atgauti visus pinigus. Jeigu susidūrėte su problemomis mūsų portale, kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime.