Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 18460 detalės(ių)
Sandėliuose radome 18460 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Galinis suportas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 15 eurų.
Kodėl kategorijos: Galinis suportas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Galinis suportas čia kainuoja vos 15 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Galinis suportas?
Kategorijoje Galinis suportas šiuo metu yra 18460 prekių.

Automobiliuose su diskinių stabdžių sistema yra naudojami, taip vadinami, suportai. Kai kuriuose ekonominės klasės automobiliuose diskiniai stabdžiai vis dar naudojami tik priekyje, o gale – būgniniai. Vis dėlto, diskinių stabdžių sistema yra efektyvesnė, patvaresnė ir ją lengviau remontuoti. Stabdžių suportas yra lyg tvirtas cilindriuko kiautas, kuris leidžia jam įsiremti spaudžiant diskus kaladėlėmis. Suportai dažniausiai yra gaminami iš plieno arba ketaus, o sportiniuose arba prabangiuose limuzino klasės automobiliuose – netgi iš anglies pluošto (angl. Carbon).

Suportams veikiant netinkamai, sumažėja stabdymo efektyvumas. Taigi, jeigu automobilis stabdo nepakankamai gerai, o stabdžių kaladėlių būklė vis dar patenkinama – problema gali slėptis suportuose. Dažniausiai problemos kyla dėl korozijos, nes suportai yra nuolat atviri purvui ir vandeniui. Neretai į cilindriuką patenka vandens arba purvo, o tai sukelia koroziją, dėl kurios prarandamas sandarumas ir stabdžių skystis palaipsniui išbėga. Kita dažnai pasitaikanti problema – sugadinti „šliaužikliai“, kuriais suportas turi slankioti. Jeigu metalas aplink juos yra pažeidžiamas, net ir pakeitus „šliaužiklius“ problema gali neišnykti. Galų gale, dėl korozijos dar lūžta ir žarnelių jungtys arba orinimo taškas.

Bet kuriuo atveju, geriausias sprendimas yra keisti visą suportą. Naujas suportas gali kainuoti ir kelis šimtus eurų, tuo tarpu, naudotas – vos keliolika ar kelias dešimtis. Todėl siūlome pasinaudoti RRR.lt platforma, kurioje šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos siūlo naudotas autodalis pigiau. Jums reikia tik pasirinkti savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir netrukus pamatysite būtent jūsų automobiliui skirtų detalių arsenalą.

Jūsų internetu įsigytas detales jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Detales taip pat galite atsiimti ir patys – autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Tikslų autolaužyno adresą rasite detalės aprašyme.

Nebegaiškite savo brangaus laiko skambindami į dešimtis skirtingų autolaužynų – visos detalės RRR.lt portale yra nurodytos su galutinėmis kainomis ir visoms prekėms suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl jums netikusias detales galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo dienos, atgaunant visus pinigus.