Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 11948 detalės(ių)
Sandėliuose radome 11948 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Galinio stiklo valytuvo varikliukas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 15 eurų.
Kodėl kategorijos: Galinio stiklo valytuvo varikliukas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Galinio stiklo valytuvo varikliukas čia kainuoja vos 15 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Galinio stiklo valytuvo varikliukas?
Kategorijoje Galinio stiklo valytuvo varikliukas šiuo metu yra 11948 prekių.

Galinio stiklo valytuvo varikliukas yra atsakingas už tinkamą valytuvo veikimą. Valytuvas nėra tiesiogiai pritvirtintas prie varikliuko, kadangi, tokiu atveju, jis tiesiog suktųsi aplink. Prie varikliuko visada yra pritvirtintos specialios kojelės, kurių dėka valytuvas gali judėti reikiama trajektorija. Taigi, valytuvų varikliukai yra pusiau elektriniai, pusiau mechaniniai prietaisai, o tam, kad sistema veiktų tinkamai, abi dalys turi veikti nepriekaištingai.

Jeigu susidūrėte su galinio stiklo valytuvo problemomis, visų pirmiausia, reikėtų tiksliai išsiaiškinti gedimą. Nors valytuvas gali neveikti ir dėl nudegusio saugiklio, rėlės arba sugedusio jungiklio – labai dažnai sugenda ir pats valytuvo mechanizmas. Kadangi ant galinės automobilio dalies patenka labai daug purvo ir vandens, nesandari bagažinė arba langas gali praleisti vandenį, kuris patenka ant varikliuko. Kadangi tai yra elektrinė dalis, drėgmė gali lengvai „sutrumpinti“ kontaktus ir akimirksniu sugadinti varikliuką. 

Naujos elektros dalys yra brangios. Siūlome apsilankyti elektroninėje autodalių duomenų bazėje RRR.lt ir įsigyti naudotą galinio stiklo valytuvo varikliuką savo automobiliui pigiau. Čia keli šimtai Lietuvoje įsikūrusių autolaužynų pardavinėja virš trijų šimtų tūkstančių galinio stiklo valytuvo varikliukų įvairių markių automobiliams bei mikroautobusams. Kadangi iš tokio kiekio dalių išsirinkti sunku, kviečiame pasinaudoti mūsų portale integruotu filtru – tiesiog pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją ir sąraše pamatysite tik jūsų transporto priemonei tinkančias prekes. Visos prekės yra nuolat tikrinamos, todėl sąraše niekada nepamatysite jau parduotų dalių.

Jūsų įsigytas dalis jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Kiekviename dalies aprašyme yra nurodyti pardavėjo kontaktai bei adresas, todėl prekes galite atsiimti ir patys – RRR.lt vienija autolaužynus, įsikūrusius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose ir miesteliuose.

Visoms per RRR.lt pirktoms autodalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl, įsigiję jūsų automobiliui netinkamas dalis, galite jas grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant visus sumokėtus pinigus.