Apšvietimo sistema (15)
Degalų mišinio sistema (4)
Dujų išmetimo sistema (1)
Durys (30)
Galinė ašis (10)
Galinės išorės detalės (5)
Kėbulas/ kėbulo dalys/ kablys (2)
Kitos detalės (7)
Oro kondicionavimo- šildymo sistema/ radiatoriai (11)
Pavarų dėžė/ sankaba/ transmisija (10)
Priekinė ašis (28)
Priekinės išorės detalės (5)
Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema (9)
Ratai/ padangos/ gaubtai Šioje kategorijoje dalių neturime
Salonas/ interjeras (29)
Stabdžių sistema (7)
Stiklai (7)
Stiklų žibintų apiplovimo/ valymo sistema (7)
Variklis (8)
Kokios naudotų BMW 5 (E28) dalių kainos?
Naudotų BMW 5 (E28) dalių kainos prasideda nuo 3 eurų.
Kodėl BMW 5 (E28) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT portale naudotas autodalis siūlo keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl čia rasite 195 prekių ir BMW 5 (E28) automobiliui. Negana to, netikusias detales galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pristatymo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.
Kiek dalių BMW 5 (E28) yra RRR.LT svetainėje?
RRR.LT svetainėje yra 195 BMW 5 (E28) dalių.

BMW 5 (E28) naudotos dalys

Jūs esate BMW 5 (E28) modelio autodetalių kategorijoje. Čia tikrai išsirinksite Jums reikalingas dalis, nes BMW 5 (E28) autodalių turime daugiau kaip 195.

BMW 5 (E28) yra vienas iš populiaresnių BMW gamintojo modelių, todėl jam skirtų autodetalių įvairovė RRR.LT svetainėje yra didelė. Kokios kategorijos BMW 5 (E28) naudotos dalys domina Jus? Variklio, stabdžių sistemos, oro kondicionavimo-šildymo sistemos, o gal transmisijos, apšvietimo sistemos, kėbulo ar kitos? Mūsų svetainėje platų asortimentą susiaurinti ir paiešką tikslinti padės filtravimo kriterijai.

Netruksite pastebėti, kad RRR.lt svetainėje BMW 5 (E28) naudotų detalių skaičius net labai didelis, todėl atrasti tinkamiausias naudotas dalis Jums padės asortimento skirstymas pagal BMW 5 (E28) modifikaciją. Pasirinkus Jums aktualią modifikaciją sistema pasiūlys rinktis dominančią detalių kategoriją. Pasirinktas prekes dėkite į pirkinių krepšelį.

Kodėl BMW 5 (E28) dalis verta pirkti internetu iš RRR.lt?

  • Mūsų pasiūloje – labai platus BMW 5 (E28) autodetalių asortimentas, tad neabejotinai rasite tai, kas atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes.
  • Dideliu privalumu laikome itin patogią prekių filtravimo sistemą, leidžiančią ieškoti tikslingai ir drauge efektyviai taupyti brangų Jūsų laiką.
  • Pirkdami BMW 5 (E28) dalis mūsų svetainėje galėsite visiškai nepriklausomai planuoti pirkimo laiką – pirkite kada patogu Jums, iš namų, darbo ar kitos vietos.
  • Jūsų užsakytas autodetales pristatysime sklandžiai ir sparčiai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, o taip pat ir užsienyje.
  • Jums nereikės važiuoti į autolaužyną ar „šrotą“, gaišti savo laiko kelionėje, automobilių spūstyse, nes įsigyti reikiamas dalis galite vos keliais mygtukų spustelėjimais!
  • BMW 5 (E28) dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis.
  • Jei nežinote, kokia BMW 5 (E28) detalė tinkamiausia, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Užklausą pateikti galite užpildę svetainėje esančią formą.
  • Netiko įsigyta detalė? Ne bėda – grąžinkite nemokamai ir atgaukite sumokėtus pinigus.
  • BMW 5 (E28) naudotos dalys bus pristatytos labai greitai – per 1–2 darbo dienas.
  • Atsiskaityti galima kortele, grynaisiais pinigais ar bankiniu pavedimu.

Originalios naudotos autodetalės internetu – svetainėje RRR.lt pirkite sparčiai, lengvai ir pigiau. Vienijame labai kelis šimtus gamintojų, todėl asortimentas labai įvairus.