Apšvietimo sistema (10)
Degalų mišinio sistema (44)
Dujų išmetimo sistema (4)
Durys (55)
Galinė ašis (9)
Galinės išorės detalės (16)
Kėbulas/ kėbulo dalys/ kablys (10)
Kitos detalės (7)
Oro kondicionavimo- šildymo sistema/ radiatoriai (33)
Pavarų dėžė/ sankaba/ transmisija (14)
Priekinė ašis (16)
Priekinės išorės detalės (15)
Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema (129)
Ratai/ padangos/ gaubtai (3)
Salonas/ interjeras (71)
Stabdžių sistema (11)
Stiklai (6)
Stiklų žibintų apiplovimo/ valymo sistema (8)
Variklis (39)
Kokios naudotų Ford Focus ST dalių kainos?
Naudotų Ford Focus ST dalių kainos prasideda nuo 94 eurų.
Kodėl Ford Focus ST dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT portale naudotas autodalis siūlo keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl čia rasite 586 prekių ir Ford Focus ST automobiliui. Negana to, netikusias detales galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pristatymo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.
Kiek dalių Ford Focus ST yra RRR.LT svetainėje?
RRR.LT svetainėje yra 586 Ford Focus ST dalių.

Ford Focus naudotos dalys

Jūs esate Ford Focus modelio autodetalių kategorijoje. Čia tikrai išsirinksite Jums reikalingas dalis, nes Ford Focus autodalių turime daugiau kaip 586.

Ford Focus yra vienas iš populiaresnių Ford gamintojo modelių, todėl jam skirtų autodetalių įvairovė rrr.lt svetainėje yra didelė. Kokios kategorijos Ford Focus naudotos dalys domina Jus? Variklio, stabdžių sistemos, oro kondicionavimo-šildymo sistemos, o gal transmisijos, apšvietimo sistemos, kėbulo ar kitos? Mūsų svetainėje platų asortimentą susiaurinti ir paiešką tikslinti padės filtravimo kriterijai.

Netruksite pastebėti, kad rrr.lt svetainėje Ford Focus naudotų detalių skaičius net labai didelis, todėl atrasti tinkamiausias naudotas dalis Jums padės asortimento skirstymas pagal Ford Focus modifikaciją. Pasirinkus Jums aktualią modifikaciją sistema pasiūlys rinktis dominančią detalių kategoriją. Pasirinktas prekes dėkite į pirkinių krepšelį.

Kodėl Ford Focus dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Mūsų pasiūloje – labai platus Ford Focus autodetalių asortimentas, tad neabejotinai rasite tai, kas atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes.
  • Dideliu privalumu laikome itin patogią prekių filtravimo sistemą, leidžiančią ieškoti tikslingai ir drauge efektyviai taupyti brangų Jūsų laiką.
  • Pirkdami Ford Focus dalis mūsų svetainėje galėsite visiškai nepriklausomai planuoti pirkimo laiką – pirkite kada patogu Jums, iš namų, darbo ar kitos vietos.
  • Jūsų užsakytas autodetales pristatysime sklandžiai ir sparčiai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, o taip pat ir užsienyje.
  • Jums nereikės važiuoti į autolaužyną ar „šrotą“, gaišti savo laiko kelionėje, automobilių spūstyse, nes įsigyti reikiamas dalis galite vos keliais mygtukų spustelėjimais!
  • Ford Focus dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis.
  • Jei nežinote, kokia Ford Focus detalė tinkamiausia, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Užklausą pateikti galite užpildę svetainėje esančią formą.
  • Netiko įsigyta detalė? Ne bėda – grąžinkite nemokamai ir atgaukite sumokėtus pinigus.
  • Ford Focus naudotos dalys bus pristatytos labai greitai – per 1–2 darbo dienas.
  • Atsiskaityti galima kortele, grynaisiais pinigais ar bankiniu pavedimu.

Originalios naudotos autodetalės internetu – svetainėje rrr.lt pirkite sparčiai, lengvai ir pigiau. Vienijame labai kelis šimtus gamintojų, todėl asortimentas labai įvairus.