Apšvietimo sistema (9)
Degalų mišinio sistema (46)
Dujų išmetimo sistema (12)
Durys (49)
Galinė ašis (9)
Galinės išorės detalės (11)
Kėbulas/ kėbulo dalys/ kablys (5)
Kitos detalės Šioje kategorijoje dalių neturime
Oro kondicionavimo- šildymo sistema/ radiatoriai (28)
Pavarų dėžė/ sankaba/ transmisija (19)
Priekinė ašis (14)
Priekinės išorės detalės (11)
Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema (39)
Ratai/ padangos/ gaubtai Šioje kategorijoje dalių neturime
Salonas/ interjeras (39)
Stabdžių sistema (14)
Stiklai Šioje kategorijoje dalių neturime
Stiklų žibintų apiplovimo/ valymo sistema (2)
Variklis (14)
Kokios naudotų Ford Streetka dalių kainos?
Naudotų Ford Streetka dalių kainos prasideda nuo 93 eurų.
Kodėl Ford Streetka dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT portale naudotas autodalis siūlo keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl čia rasite 376 prekių ir Ford Streetka automobiliui. Negana to, netikusias detales galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pristatymo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.
Kiek dalių Ford Streetka yra RRR.LT svetainėje?
RRR.LT svetainėje yra 376 Ford Streetka dalių.

Ford Streetka naudotos dalys

Jūs esate Ford Streetka modelio autodetalių kategorijoje. Čia tikrai išsirinksite Jums reikalingas dalis, nes Ford Streetka autodalių turime daugiau kaip 376.

Ford Streetka yra vienas iš populiaresnių Ford gamintojo modelių, todėl jam skirtų autodetalių įvairovė rrr.lt svetainėje yra didelė. Kokios kategorijos Ford Streetka naudotos dalys domina Jus? Variklio, stabdžių sistemos, oro kondicionavimo-šildymo sistemos, o gal transmisijos, apšvietimo sistemos, kėbulo ar kitos? Mūsų svetainėje platų asortimentą susiaurinti ir paiešką tikslinti padės filtravimo kriterijai.

Netruksite pastebėti, kad rrr.lt svetainėje Ford Streetka naudotų detalių skaičius net labai didelis, todėl atrasti tinkamiausias naudotas dalis Jums padės asortimento skirstymas pagal Ford Streetka modifikaciją. Pasirinkus Jums aktualią modifikaciją sistema pasiūlys rinktis dominančią detalių kategoriją. Pasirinktas prekes dėkite į pirkinių krepšelį.

Kodėl Ford Streetka dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Mūsų pasiūloje – labai platus Ford Streetka autodetalių asortimentas, tad neabejotinai rasite tai, kas atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes.
  • Dideliu privalumu laikome itin patogią prekių filtravimo sistemą, leidžiančią ieškoti tikslingai ir drauge efektyviai taupyti brangų Jūsų laiką.
  • Pirkdami Ford Streetka dalis mūsų svetainėje galėsite visiškai nepriklausomai planuoti pirkimo laiką – pirkite kada patogu Jums, iš namų, darbo ar kitos vietos.
  • Jūsų užsakytas autodetales pristatysime sklandžiai ir sparčiai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, o taip pat ir užsienyje.
  • Jums nereikės važiuoti į autolaužyną ar „šrotą“, gaišti savo laiko kelionėje, automobilių spūstyse, nes įsigyti reikiamas dalis galite vos keliais mygtukų spustelėjimais!
  • Ford Streetka dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis.
  • Jei nežinote, kokia Ford Streetka detalė tinkamiausia, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Užklausą pateikti galite užpildę svetainėje esančią formą.
  • Netiko įsigyta detalė? Ne bėda – grąžinkite nemokamai ir atgaukite sumokėtus pinigus.
  • Ford Streetka naudotos dalys bus pristatytos labai greitai – per 1–2 darbo dienas.
  • Atsiskaityti galima kortele, grynaisiais pinigais ar bankiniu pavedimu.

Originalios naudotos autodetalės internetu – svetainėje rrr.lt pirkite sparčiai, lengvai ir pigiau. Vienijame labai kelis šimtus gamintojų, todėl asortimentas labai įvairus.