Apšvietimo sistema (62)
Degalų mišinio sistema (192)
Dujų išmetimo sistema (41)
Durys (121)
Galinė ašis (59)
Galinės išorės detalės (63)
Kėbulas/ kėbulo dalys/ kablys (31)
Kitos detalės (55)
Oro kondicionavimo- šildymo sistema/ radiatoriai (121)
Pavarų dėžė/ sankaba/ transmisija (67)
Priekinė ašis (65)
Priekinės išorės detalės (117)
Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema (338)
Ratai/ padangos/ gaubtai (3)
Salonas/ interjeras (187)
Stabdžių sistema (60)
Stiklai (28)
Stiklų žibintų apiplovimo/ valymo sistema (40)
Variklis (150)
Kokios naudotų KIA Carens II dalių kainos?
Naudotų KIA Carens II dalių kainos prasideda nuo 41 eurų.
Kodėl KIA Carens II dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT portale naudotas autodalis siūlo keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl čia rasite 2323 prekių ir KIA Carens II automobiliui. Negana to, netikusias detales galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pristatymo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.
Kiek dalių KIA Carens II yra RRR.LT svetainėje?
RRR.LT svetainėje yra 2323 KIA Carens II dalių.

KIA Carens naudotos dalys

Jūs esate KIA Carens modelio autodetalių kategorijoje. Čia tikrai išsirinksite Jums reikalingas dalis, nes KIA Carens autodalių turime daugiau kaip 2323.

KIA Carens yra vienas iš populiaresnių KIA gamintojo modelių, todėl jam skirtų autodetalių įvairovė rrr.lt svetainėje yra didelė. Kokios kategorijos KIA Carens naudotos dalys domina Jus? Variklio, stabdžių sistemos, oro kondicionavimo-šildymo sistemos, o gal transmisijos, apšvietimo sistemos, kėbulo ar kitos? Mūsų svetainėje platų asortimentą susiaurinti ir paiešką tikslinti padės filtravimo kriterijai.

Netruksite pastebėti, kad rrr.lt svetainėje KIA Carens naudotų detalių skaičius net labai didelis, todėl atrasti tinkamiausias naudotas dalis Jums padės asortimento skirstymas pagal KIA Carens modifikaciją. Pasirinkus Jums aktualią modifikaciją sistema pasiūlys rinktis dominančią detalių kategoriją. Pasirinktas prekes dėkite į pirkinių krepšelį.

Kodėl KIA Carens dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Mūsų pasiūloje – labai platus KIA Carens autodetalių asortimentas, tad neabejotinai rasite tai, kas atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes.
  • Dideliu privalumu laikome itin patogią prekių filtravimo sistemą, leidžiančią ieškoti tikslingai ir drauge efektyviai taupyti brangų Jūsų laiką.
  • Pirkdami KIA Carens dalis mūsų svetainėje galėsite visiškai nepriklausomai planuoti pirkimo laiką – pirkite kada patogu Jums, iš namų, darbo ar kitos vietos.
  • Jūsų užsakytas autodetales pristatysime sklandžiai ir sparčiai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, o taip pat ir užsienyje.
  • Jums nereikės važiuoti į autolaužyną ar „šrotą“, gaišti savo laiko kelionėje, automobilių spūstyse, nes įsigyti reikiamas dalis galite vos keliais mygtukų spustelėjimais!
  • KIA Carens dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis.
  • Jei nežinote, kokia KIA Carens detalė tinkamiausia, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Užklausą pateikti galite užpildę svetainėje esančią formą.
  • Netiko įsigyta detalė? Ne bėda – grąžinkite nemokamai ir atgaukite sumokėtus pinigus.
  • KIA Carens naudotos dalys bus pristatytos labai greitai – per 1–2 darbo dienas.
  • Atsiskaityti galima kortele, grynaisiais pinigais ar bankiniu pavedimu.

Originalios naudotos autodetalės internetu – svetainėje rrr.lt pirkite sparčiai, lengvai ir pigiau. Vienijame labai kelis šimtus gamintojų, todėl asortimentas labai įvairus.