Apšvietimo sistema (269)
Degalų mišinio sistema (620)
Dujų išmetimo sistema (147)
Durys (777)
Galinė ašis (340)
Galinės išorės detalės (303)
Kėbulas/ kėbulo dalys/ kablys (271)
Kitos detalės (180)
Oro kondicionavimo- šildymo sistema/ radiatoriai (494)
Pavarų dėžė/ sankaba/ transmisija (309)
Priekinė ašis (434)
Priekinės išorės detalės (380)
Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema (1844)
Ratai/ padangos/ gaubtai (33)
Salonas/ interjeras (1153)
Stabdžių sistema (325)
Stiklai (96)
Stiklų žibintų apiplovimo/ valymo sistema (150)
Variklis (578)
Kokios naudotų Opel Antara dalių kainos?
Naudotų Opel Antara dalių kainos prasideda nuo 57 eurų.
Kodėl Opel Antara dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT portale naudotas autodalis siūlo keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl čia rasite 10993 prekių ir Opel Antara automobiliui. Negana to, netikusias detales galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pristatymo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.
Kiek dalių Opel Antara yra RRR.LT svetainėje?
RRR.LT svetainėje yra 10993 Opel Antara dalių.

Opel Antara naudotos dalys

Jūs esate Opel Antara modelio autodetalių kategorijoje. Čia tikrai išsirinksite Jums reikalingas dalis, nes Opel Antara autodalių turime daugiau kaip 10993.

Opel Antara yra vienas iš populiaresnių Opel gamintojo modelių, todėl jam skirtų autodetalių įvairovė rrr.lt svetainėje yra didelė. Kokios kategorijos Opel Antara naudotos dalys domina Jus? Variklio, stabdžių sistemos, oro kondicionavimo-šildymo sistemos, o gal transmisijos, apšvietimo sistemos, kėbulo ar kitos? Mūsų svetainėje platų asortimentą susiaurinti ir paiešką tikslinti padės filtravimo kriterijai.

Netruksite pastebėti, kad rrr.lt svetainėje Opel Antara naudotų detalių skaičius net labai didelis, todėl atrasti tinkamiausias naudotas dalis Jums padės asortimento skirstymas pagal Opel Antara modifikaciją. Pasirinkus Jums aktualią modifikaciją sistema pasiūlys rinktis dominančią detalių kategoriją. Pasirinktas prekes dėkite į pirkinių krepšelį.

Kodėl Opel Antara dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Mūsų pasiūloje – labai platus Opel Antara autodetalių asortimentas, tad neabejotinai rasite tai, kas atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes.
  • Dideliu privalumu laikome itin patogią prekių filtravimo sistemą, leidžiančią ieškoti tikslingai ir drauge efektyviai taupyti brangų Jūsų laiką.
  • Pirkdami Opel Antara dalis mūsų svetainėje galėsite visiškai nepriklausomai planuoti pirkimo laiką – pirkite kada patogu Jums, iš namų, darbo ar kitos vietos.
  • Jūsų užsakytas autodetales pristatysime sklandžiai ir sparčiai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, o taip pat ir užsienyje.
  • Jums nereikės važiuoti į autolaužyną ar „šrotą“, gaišti savo laiko kelionėje, automobilių spūstyse, nes įsigyti reikiamas dalis galite vos keliais mygtukų spustelėjimais!
  • Opel Antara dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis.
  • Jei nežinote, kokia Opel Antara detalė tinkamiausia, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Užklausą pateikti galite užpildę svetainėje esančią formą.
  • Netiko įsigyta detalė? Ne bėda – grąžinkite nemokamai ir atgaukite sumokėtus pinigus.
  • Opel Antara naudotos dalys bus pristatytos labai greitai – per 1–2 darbo dienas.
  • Atsiskaityti galima kortele, grynaisiais pinigais ar bankiniu pavedimu.

Originalios naudotos autodetalės internetu – svetainėje rrr.lt pirkite sparčiai, lengvai ir pigiau. Vienijame labai kelis šimtus gamintojų, todėl asortimentas labai įvairus.