Apšvietimo sistema (919)
Degalų mišinio sistema (3186)
Dujų išmetimo sistema (698)
Durys (2022)
Galinė ašis (408)
Galinės išorės detalės (931)
Kėbulas/ kėbulo dalys/ kablys (274)
Kitos detalės (314)
Oro kondicionavimo- šildymo sistema/ radiatoriai (2169)
Pavarų dėžė/ sankaba/ transmisija (1123)
Priekinė ašis (1054)
Priekinės išorės detalės (1349)
Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema (4460)
Ratai/ padangos/ gaubtai (158)
Salonas/ interjeras (2955)
Stabdžių sistema (1248)
Stiklai (350)
Stiklų žibintų apiplovimo/ valymo sistema (798)
Variklis (2730)
Kokios naudotų Opel Astra H dalių kainos?
Naudotų Opel Astra H dalių kainos prasideda nuo 6 eurų.
Kodėl Opel Astra H dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT portale naudotas autodalis siūlo keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl čia rasite 41261 prekių ir Opel Astra H automobiliui. Negana to, netikusias detales galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pristatymo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.
Kiek dalių Opel Astra H yra RRR.LT svetainėje?
RRR.LT svetainėje yra 41261 Opel Astra H dalių.

Opel Astra naudotos dalys

Jūs esate Opel Astra modelio autodetalių kategorijoje. Čia tikrai išsirinksite Jums reikalingas dalis, nes Opel Astra autodalių turime daugiau kaip 41261.

Opel Astra yra vienas iš populiaresnių Opel gamintojo modelių, todėl jam skirtų autodetalių įvairovė rrr.lt svetainėje yra didelė. Kokios kategorijos Opel Astra naudotos dalys domina Jus? Variklio, stabdžių sistemos, oro kondicionavimo-šildymo sistemos, o gal transmisijos, apšvietimo sistemos, kėbulo ar kitos? Mūsų svetainėje platų asortimentą susiaurinti ir paiešką tikslinti padės filtravimo kriterijai.

Netruksite pastebėti, kad rrr.lt svetainėje Opel Astra naudotų detalių skaičius net labai didelis, todėl atrasti tinkamiausias naudotas dalis Jums padės asortimento skirstymas pagal Opel Astra modifikaciją. Pasirinkus Jums aktualią modifikaciją sistema pasiūlys rinktis dominančią detalių kategoriją. Pasirinktas prekes dėkite į pirkinių krepšelį.

Kodėl Opel Astra dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Mūsų pasiūloje – labai platus Opel Astra autodetalių asortimentas, tad neabejotinai rasite tai, kas atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes.
  • Dideliu privalumu laikome itin patogią prekių filtravimo sistemą, leidžiančią ieškoti tikslingai ir drauge efektyviai taupyti brangų Jūsų laiką.
  • Pirkdami Opel Astra dalis mūsų svetainėje galėsite visiškai nepriklausomai planuoti pirkimo laiką – pirkite kada patogu Jums, iš namų, darbo ar kitos vietos.
  • Jūsų užsakytas autodetales pristatysime sklandžiai ir sparčiai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, o taip pat ir užsienyje.
  • Jums nereikės važiuoti į autolaužyną ar „šrotą“, gaišti savo laiko kelionėje, automobilių spūstyse, nes įsigyti reikiamas dalis galite vos keliais mygtukų spustelėjimais!
  • Opel Astra dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis.
  • Jei nežinote, kokia Opel Astra detalė tinkamiausia, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Užklausą pateikti galite užpildę svetainėje esančią formą.
  • Netiko įsigyta detalė? Ne bėda – grąžinkite nemokamai ir atgaukite sumokėtus pinigus.
  • Opel Astra naudotos dalys bus pristatytos labai greitai – per 1–2 darbo dienas.
  • Atsiskaityti galima kortele, grynaisiais pinigais ar bankiniu pavedimu.

Originalios naudotos autodetalės internetu – svetainėje rrr.lt pirkite sparčiai, lengvai ir pigiau. Vienijame labai kelis šimtus gamintojų, todėl asortimentas labai įvairus.