Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 25 detalės(ių)
Sandėliuose radome 25 detalės(ių)
Volkswagen Golf III Aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelio dangtelis kaina prasideda nuo?
Šios kategorijos Volkswagen Golf III Aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelio dangtelis dalių kainos prasideda nuo 2 eurų.
Kodėl verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT vienija kelis šimtus autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl čia parduodamų naudotų autodalių kiekis gerokai viršija milijoną. Nėra reikalo skambinti dešimtims skirtingų autolaužynų ieškant vienos detalės – šiame portale jau parašytos galutinės kainos, o visoms prekėms dar suteikiama ir 10 dienų grąžinimo garantija.
Volkswagen Golf III Aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelio dangtelis. Koks pasirinkimas RRR.LT svetainėje?
Jeigu jums reikalingas(-a) Volkswagen Golf III Aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelio dangtelis, RRR.LT svetainėje rasite 25 dalių iš šios kategorijos.

Kai naujas(-a) Aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelio dangtelis kainuoja per daug arba jų parduotuvėse net nepavyksta rasti – naudotų detalių pirkimas yra puiki išeitis. Rinkdamiesi naudotas detales jūs ne tik sutaupote, bet ir gaunate kokybiškesnes prekes už žemesnę kainą. RRR.lt siūlo daugiau nei milijoną naudotų detalių įvairiems automobiliams bei mikroautobusams, kaip Volkswagen Golf III.

Reikalingas(-a) Aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelio dangtelis jūsų Volkswagen Golf III pigiau? RRR.lt siūlo net 25 prekių šioje kategorijoje. Visas naudotų autodalių sąrašas yra reguliariai tikrinamas ir atnaujinamas, todėl visos rodomos dalys yra parduodamos. Pirkdami per RRR.lt sutaupysite, nes pigiausias(-a) Volkswagen Golf III Aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelio dangtelis kainuoja vos 2 eurų. Taigi, tinkamą prekę išsirinksite vos keliais mygtuko spustelėjimais.

Už prekes galite saugiai sumokėti internetu, o jas, jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą, pristatys kurjeris. Per RRR.lt naudotas autodalis pardavinėjantys autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Todėl, jūsų patogumui, prekes galite atsiimti ir detalės aprašyme nurodytame autolaužyne.

Visoms per RRR.lt parduodamoms detalėms yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, kuri užtikrina, kad jums netikusias prekes galėtumėte grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.

Jeigu nesate užtikrintas, kad pasirinktos detalės yra tinkamos jūsų Volkswagen Golf III arba susidūrėte su kitomis problemomis mūsų portale, susisiekite su mumis ir mes jums padėsime!