Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

RRR.lt internetinėje parduotuvėje rasite šimtus tūkstančių naudotų ir originalių Audi dalių, tarp kurių tikrai rasite tinkamą. Parduotuvės asortimente lengvai rasite dalį daugeliui Audi automobilių modelių, o jei įsigyta prekė netiks, ją galėsite grąžinti per 14 dienų.

Kokios naudotų Audi dalių kainos?
Naudotų Audi dalių kainos prasideda nuo 0.29 eurų.
Kodėl Audi dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Audi detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 1610655 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Audi naudotų dalių pasirinkimas

RRR.lt internetinė parduotuvė siūlo platų naudotų Audi dalių pasirinkimą – čia rasite reikiamą dalį populiariausiems Audi markės automobiliams, tokiems kaip Audi A4, Audi A6, Audi A3, Audi A5, taip pat miesto visureigiams (SUV), tokiems kaip Q3, Q5, bei kitiems Audi modeliams. Iš viso RRR.lt asortimente yra daugiau nei 14 mln. naudotų automobilių dalių, todėl atrasti ieškomą dalį yra itin paprasta.

Paprastai sudarytas internetinis katalogas leis lengvai atrasti ieškomą Audi dalį – automobilių dalys jame susikirstytos kategorijomis. Lengvesniam paieškos procesui, priklausomai nuo ieškomos dalies, galima pasirinkti daugybę filtrų – kuro ir kėbulo tipą, pavarų dėžę, varomuosius ratus. Nurodžius vairo padėtį bei automobilio pusę pirkėjai gali gerokai pagreitinti paiešką rinkdamiesi kėbulo dalį. Paieškos metu taip pat galite nurodyti dalies pagaminimo metus, variklio tūrį bei galią – tai aktualu ieškantiems Audi variklio dalių.  RRR.lt nuolat atnaujina savo asortimentą ir pildo prekių sąrašą – naujų dalių įkeliama kiekvieną dieną, todėl netruksite atrasti ir ilgai ieškotos dalies.

Audi naudotų dalių pirkimo privalumai

Taupo laiką, pinigus ir tausoja aplinką – tokiais žodžiais galima apibūdinti naudotų automobilio dalių rinką. Rinkdamiesi pirkti naudotas Audi dalis iš RRR.lt prisidėsite prie tvarumo, o svarbiausia – tai padarysite greičiau ir pigiau nei keliaudami iš vieno automobilių turgaus į kitą arba ieškodami dalies skirtingose skelbimų svetainėse.

Vienas katalogas – milijonai prekių, kurių kiekviena yra suskirstyta į smulkiausias kategorijas, todėl nuo Audi dalies paieškos iki įsigijimo jus skiria tik keletas minučių, kurias galite skirti bet kur ir bet kada. Sutaupę laiko sutaupysite ir pinigų – naudotos dalys nusileidžia savo kaina, bet ne kokybe, todėl automobilį prižiūrėti bus ekonomiškiau nei renkantis naują dalį. Rinkdamiesi naudotas Audi dalis prisidedate ir prie aplinkos tausojimo – iš metalo, plastiko ar kitų neirių medžiagų pagamintos detalės savo naują gyvenimą gali pradėti iškart po to, kai jas įsigyja naujas savininkas. Tai ne tik paspartina automobilio remonto ar restauravimo darbus, bet ir leidžia sutaupyti resursų – jų nereikia atskirai perdirbti ar utilizuoti. Dėl šių priežasčių naudotų Audi dalių pasirinkimas iš RRR.lt yra tvarus ir vien naudą nešantis sprendimas visiems. 

Kaip dažnai reikia keisti Audi automobilių dalis?

Prižiūrėdami savo automobilį privalote užtikrinti, jog į kelius jis išvažiuoja saugus tiek juo keliaujantiesiems, tiek aplinkiniams – vykdykite gamintojo rekomenduojamas patikras bei dalių keitimą, o pastebėję gedimą ar išgirdę netinkamą garsą iš po varinklio dangčio nelaukite, kadangi nedidelė problema ilgainiui gali tapti brangiu ir ilgu remontu. Rūpindamiesi turimu automobiliu ar įsigiję naują, atkreipkite dėmesį į šias Audi dalis:

  • Variklio sistema. Rekomenduojamu intervalu keiskite tepalus bei variklio filtrą, neviršykite variklio grandinės keitimo laiko, stebėkite, ar sustojus automobiliui iš jo neteka jokie skysčiai.
  • Stabdžių sistema. Reguliariai keiskite stabdžių diskus ir stabdžių kaladėles (trinkeles) bei stabdžių skystį. 
  • Audi prietaisai ir elektronika. Visi prietaisai bei jungikliai turi veikti tinkamai – sugedus spidometrui ar kitam būtinam prietaisui 
  • Audi kėbulas. Prižiūrėkite kėbulą ir atkreipkite dėmesį į problemines rūdžių vietas – slenksčius, sparnus, bagažinę.
  • Nepamirškite prižiūrėti ir kasdien dėvimų automobilio dalių – padangų, ratų, valytuvų, žibintų, o išgirdę bet kokį nepageidaujamą garsą ieškokite jo šaltinio bei priežasties – bet koks gedimas, pastebėtas laiku, suremontuojamas lengviau. 

Pirkite naudotas Audi gamintojo dalis gera kaina

RRR.lt internetinė parduotuvė siūlo platų Audi dalių asortimentą bei stengiasi išlaikyti geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje pagal aukščiausius kokybės standartus. Dėl šios priežasties ne tik nerizikuojate pirkdami automobilio dalis su grąžinimo garantija, bet ir sutaupote įsigydami patikimą prekę pigiau ir greičiau, nei tai pavyktų padaryti perkant naują dalį. Kainos kataloge priklauso nuo pirkėjo norų bei reikalavimų, todėl pirkėjai gali rasti panašių dalių už skirtingą kainą – čia rasite ir originalių Audi dalių, kurias taip pat galima įsigyti internetu.

Įsigyti naudotas Audi dalis ne tik pigu, bet ir paprasta – pridėję prekę į krepšelį ją apmokėti galite sau patogiausiu būdu (parduotuvė siūlo atsiskaityti visais populiariausiais mokėjimo būdais – „MasterCard“, „Maestro“, „Visa“, „Visa Electron“, taip pat „PayPal“ ir bankiniu pavedimu). Visos prekės pristatomos per pasirinktą kurjerių tarnybą į namus arba atsiėmimo punktą, jei esate tame pačiame mieste kaip ir prekė, ją galite atsiimti ir vietoje. Dalies prireikus skubiai ją galima užsisakyti ir su skubiu pristatymu. 

Audi naudotų dalių grąžinimo garantija

Rinkitės naudotas Audi dalis drąsiai be jokios rizikos – įsigijus naudotą Audi dalį jai suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija. Ji įsigalioja nuo prekės gavimo dienos – nuo šios datos per 14 dienų galite netikusią Audi dalį nuspręsti pakeisti kita arba susigrąžinti už ją sumokėtus pinigus. Gavus dalį rekomenduojame ją gerai apžiūrėti bei įsitikinti, jog ji nebuvo sugadinta pristatymo metu. Pastebėjus trūkumų arba nusprendus, jog norite grąžinti prekę, RRR.lt grąžinimo puslapyje užpildykite reikiamą informaciją bei grąžinkite prekę laikydamiesi išvardintų sąlygų.