Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Apie mus

Susipažinkite su RRR.LT pasižiūrėję šį trumpą video:

RRR.LT - tai ne vienerius metus rinkoje sėkmingai veikianti ir daugelį autolaužynų vienijanti elektroninė autodalių duomenų bazė kuri leidžia ieškoti ir pirkti naudotas automobilių dalis.

Profesionalūs sprendimai, inovatyvios idėjos ir modernios technologijos padėjo užsitikrinti lyderio poziciją ir, kas svarbiausia, užsitarnauti pasitikėjimą tiek pirkėjų, tiek partnerių tarpe. RRR.LT maloniai kviečia prisijungti naudotų autodalių prekeivius prie susiformavusios draugiškos bendruomenės.

Ir tai dar ne viskas!

RRR.LT - tai nuolat tobulinama verslo valdymo sistema, siūlanti išskirtinius sprendimus tiek kasdienio autolaužynų darbo procesų optimizavimui, tiek ir verslo plėtrai. Visada esame žingsniu priekyje ir siekiame tapti Nr. 1 pasirinkimu ieškant autodetalių ar jas parduodant. Naudodami RRR.LT automatiškai pasieksite žymiausius pasaulio pardavimo taškus, bei RRR.LT partnerius.

Mūsų sukurta ir atsižvelgiant į vartotojų poreikius ir lūkesčius nuolat tobulinama sistema yra paprasta naudoti. Maža to, visus naujus partnerius apmokome jiems patogioje vietoje. Tad prisijungti prie mūsų ir pradėti pardavimus elektroninėje erdvėje galite jau dabar!

Parduodate automobilių dalis ir detales, bet dar neturite savo paskyros RRR.LT? Susisiekite su mumis ir gaukite verslo valdymo, sandėliavimo, bei tarptautinių pardavimų sistemą NEMOKAMAI!

Kodėl verta pirkti autodalis RRR.LT ?
RRR.LT realiu laiku veikiančios sistemos dėka Jums daugiau nebereikės gaišti brangaus laiko skambinant keliems ar net keliolikai autolaužynų iš eilės tam, kad sužinotumėte, kur galite rasti trūkstamą automobilio dalį ar detalę. Pasinaudoję patogia paieškos sistema Jūs per kelias akimirkas rasite viską, ko jums reikia.

Mūsų tinklapyje galite rasti daugiau nei 16377266 autodalių iš daugiau nei 3319 autolaužynų ir šis skaičius nuolat auga.
Visos prekės esančios RRR.lt pateikiamos realiu laiku ir šiuo metu yra autolaužynuose. Tad telieka išsirinkti ir keliais paspaudimais įsigyti! Įprastai dalys pristatomos per 1-2 darbo dienas. Netiko prekė? Vartotojams taikoma net 14 dienų nemokamo grąžinimo garantija!