Grąžinimas

Elektroninė naudotų autodalių duomenų bazė ir intenertinė parduotuvė RRR.lt visoms prekėms taiko 10 dienų (nuo prekės gavimo datos) pinigų grąžinimo garantiją. 

Jei prekė ne dėl Jūsų kaltės yra netinkama naudoti ar netiko jūsų automobiliui - ji keičiama į kitą arba yra grąžinami pinigai. 

Atkreipiame dėmesį: prekės parduodamos internetinėje autodalių parduotuvėje RRR.lt yra naudotos, todėl tuo atveju, jei vartotojui nepatinka įsigytos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis gali pasinaudoti teise grąžinti prekę per dešimt dienų nuo prekės gavimo datos.

Prekių keitimas ar grąžinimas atliekamas pirkėjui savarankiškai pristačius prekes į sandėlį arba naudojantis kurjerių tarnybos paslaugomis. Nesugadintos ir neardytos prekės priimamos atgal arba keičiamos į kitas prekes užpildžius paraišką internetu. 

Pirkėjas grąžindamas prekes savarakniškai - pats apmoka už jų pristatymą į sandėlį. Pirkėjas gali pasinaudoti RRR.lt siūloma nemokama paslauga - RRR komanda gali pagelbėti iškviesdama kurjerį, kuris prekes grąžins laužynui. 


Pirkėjui grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

Grąžinama prekė turi būti tvarkingoje pakuotėje, kad transportavimo metu prekė nebūtų pažeista.

Prekė turi būti tokios pat komplektacijos ir būklės (nepažeista pirkėjo), kokia buvo pirkėjo gauta.

Pinigų grąžinimo garantijos pradžia – prekės gavimo data.

Grąžinama prekė turi būti pristatyta tiesiogiai į sandėlį. Tai galite padaryti patys arba per kurjerį.

Grąžinimo forma