Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Pigiau, greičiau ir patogiau – RRR.lt rasite platų naudotų BMW dalių pasirinkimą daugeliui šio gamintojo modelių. Visoms autodalims internetiniame kataloge yra taikoma 14 dienų grąžinimo garantija, todėl jas įsigyti galite be jokios rizikos. 

Kokios naudotų BMW dalių kainos?
Naudotų BMW dalių kainos prasideda nuo 0.24 eurų.
Kodėl BMW dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų BMW detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 1868126 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Didelis BMW dalių pasirinkimas

Ieškote dalies savo BMW automobiliui? BMW markės automobiliai – populiarus vairuotojų pasirinkimas, todėl galime pasiūlyti itin platų autodalių pasirinkimą. Autodalių asortimente rasite nuo kėbulo dalių iki variklio ar pavarų dėžės. Visos prekės yra suskirstytos į kategorijas ir pagal automobilio modelį – viskas, ką reikia padaryti vartotojui, tai pasirinkti reikiamą modelį bei jo metus. 

Kataloge lengvai rasite dalis visiems populiariausiems BMW modeliams –  trečios klasės BMW E46, BMW E90, E91, penktos klasės BMW E39, E60, E61, F10, F11, taip pat visureigiams BMW X3, BMW X5, BMW X6 ir daugeliui kitų. Autodalių katalogą sudaro prekės iš visos Europos pardavėjų, jis atnaujinamas kiekvieną dieną, tad net neradę norimos dalies iš karto, ją greičiausiai rasite po keleto dienų. 

Kaip rasti tinkamą BMW naudotą dalį RRR.lt svetainėje?

Ieškodami BMW autodalies savo automobiliui pirmiausia pasirinkite automobilio modelį bei jo pagaminimo metus – tai iš karto susiaurins paieškos rezultatus ir pateiks tik tinkamus rezultatus. Internetiniame RRR.lt kataloge automobilių dalys yra susikirstytos į kategorijas pagal jų paskirtį automobilyje – apšvietimo sistema, dujų išmetimo sistema, kėbulo detalės, priekinė ir galinė ašys ir kitos. Rasti reikiamą dalį bus dar paprasčiau, jei naudositės filtrais – pasirinkite kuro ir kėbulo tipą, pavarų dėžės tipą, varomuosius ratus. Renkantis kėbulo dalį paiešką pagreitinsite nurodę vairo padėtį bei automobilio pusę ir vietą, o ieškodami variklio dalių – nurodydami pagaminimo metus, variklio tūrį bei galią. Filtrai leidžia ir atsirinkti prekės buvimo vietą – galite pažymėti, kokiose šalyse ieškote dalies. Nuo to priklauso ir pristatymo greitis bei kaina. 

Kodėl verta pirkti naudotas BMW dalis?

Naudotas autodalis pirkti internetu apsimoka – tai taupo pinigus, laiką ir tausoja aplinką.  Internetu reikiamą dalį išsirinkti galite neišėję iš namų – kiekviena dalis ne tik aprašyta, bet ir nufototgrafuota, todėl galite būti tikri, jog gausite prekę tokią, kokią išsirinkote. Be to, niekuo nerizikuojate, nes kiekvienai prekei RRR.lt taiko grąžinimo garantiją. 

Naudotos dalys yra pigesnės už naujas, be to, jas gauti galite daug greičiau, nei laukti užsakytų specialiai. RRR.lt laikosi aukščiausių kokybės standartų bei siūlo vieną geriausių kokybės ir kainos santykį rinkoje, todėl naudotos dalies kokybė nenusileidžia naujai. O svarbiausia, jog neužsakinėdami naujos dalies gamybos ir rinkdamiesi kokybišką naudotą BMW autodalį tausojate planetą – taip taupote savo ir pasaulio resursus bei apsaugote aplinką nuo papildomos taršos. 

Kurias BMW auto dalis dažniausiai reikia keisti?

Prižiūrėdami savo BMW automobilį ar įsigiję naują skirkite laiko ir resursų jį reguliariai apžiūrėti servise, laiku keiskite filtrus, tepalus, prižiūrėkite stabdžių sistemą, atkreipkite dėmesį į padangų nusidėvėjimą ir saugokite kėbulą nuo rūdžių. Tai leis išvengti paprastų gedimų, kurie įsisenėję gali tapti galvos skausmu ir virsti didelėmis išlaidomis, be to, apsaugos jus kelyje. Ekspertai išskiria šiuos dažniausius BMW gedimus – variklio defektas, kai variklį dažniausiai tenka keisti nauju. Norėdami to išvengti, reguliariai atlikite variklio diagnostiką – laiku pastebėtas trūkumas gali padėti sutaupyti nemažai pinigų. Prižiūrėdami variklį nepamirškite mažiausiai kartą per metus pakeisti variklio tepalus. 

Saugus BMW naudotų dalių įsigijimas internetu

Ne tik greita ir patogu, bet ir saugu – RRR.lt siūlo saugų apsipirkimą internetu bet kuriuo jums patogiu būdu. Tam užtikrinti internetinėje parduotuvėje galite pasirinkti vieną iš saugių ir patogių apmokėjimo būdų – „MasterCard“, „Maestro“, „Visa“, „Visa Electron“, „PayPal“ ar bankinis pavedimas.

Įsigyti išsirinktą autodalį paprasta – įdėkite prekę į krepšelį, pasirinkite apmokėjimo būdą, nurodykite pristatymo adresą ir apmokėkite prekes. Nurodžius savo adresą sistema pati parodys siuntimo kainą – jis vykdomas per kurjerių tarnybas. Internetinėje parduotuvėje galite pasirinkti sau patogiausią pristatymo būdą – į namus, paštomatą ar atsiėmimo punktą, o jei esate tame pačiame mieste kaip ir išsirinkta dalis, ją galite atsiimti tiesiai iš pardavėjo rankų. Jei automobilio dalies ieškote skubiai, bet kuri prekė gali būti pristatyta skubiai – taip automobilį sutaisyti ar atnaujinti galėsite dar greičiau.

BMW dalys: greitas pristatymas ir grąžinimo garantija

Pirkite drąsiai – įsigydami autodalis RRR.lt kartu gaunate ir pinigų grąžinimo garantiją, kuria galite pasinaudoti per 14 dienų nuo prekės gavimo. Per šį laikotarpį visi klientai, įsigiję BMW dalį RRR.lt parduotuvėje, turi galimybę pakeisti įsigytą prekę kita naudota automobilio dalimi arba atgauti visus sumokėtus pinigus. Nusprendus grąžinti prekę, RRR.lt grąžinimo puslapyje užpildykite reikiamą informaciją bei laikykitės išvardintų sąlygų.