Our customers say
Excellent
4.5 out of 5
Pristatymas į:
Lietuva

Pristatymas į:

BMW naudotos dalys

Vokietijos automobilių, motociklų ir variklių gamintojas BMW yra vienas žinomiausių automobilių rinkoje. Visame pasaulyje sausumos keliais važinėja galybė šio gamintojo prekės ženklą turinčių transporto priemonių. Anuomet, 1913 metais, Karlui Rapui įkūrus kompaniją ji vadinosi „Rapp Motorenwerke GmbH“. Po kelerių metų, 1917 m., įmonės pavadinimas buvo pakeistas į visiems dabar puikiai žinomą – „BMW GmbH“.

BMW pelnytai asocijuojasi su patikimumu, kokybe ir patrauklia vairavimo patirtimi. Šios markės transporto priemonėms neabejingi mėgstantys sportiškus, stilingus automobilius ir dievinantys greitį bei malonų vairavimą.

TOP BMW modeliai: BMW 7 E23, BMW 5 E34, BMW 7 E38, BMW 7 F01 F02 F03 F04, BMW 7 E65 E66. Mūsų svetainėje – BMW naudotos dalys šiems ir daugeliui kitų gamintojo modelių.

Dėl didelio BMW automobilių populiarumo labai dažnai ieškomos BMW naudotos dalys. Didelę jų įvairovę rasite rrr.lt svetainėje.

Kokios naudotų BMW dalių kainos?
Naudotų BMW dalių kainos prasideda nuo 83 eurų.
Kodėl BMW dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų BMW detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 10000 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

BMW

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus BMW autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per 2535 autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį BMW autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: BMW 7 E23, BMW 5 E34, BMW 7 E38, BMW 7 F01 F02 F03 F04, BMW 7 E65 E66 ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl BMW dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų BMW autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami BMW detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • Jei nežinote, kokia BMW autodetalė reikalinga Jums, jei nerandate aktualių autodetalių paieškoje, susisiekite su mūsų komanda – patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime priimti pirkimo sprendimą. Parašyti mums galite užpildę specialią formą, esančią mūsų svetainėje.
  • BMW dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

RRR.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos BMW naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.