Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Renault naudotos dalys

Prancūzijos automobilių gamintoja „Renault S. A.“ 1899 metais buvo įkurta trijų brolių ir jų bendro draugo. Vienas iš brolių – Renault Louis – buvo atsakingas už kūrybos ir gamybos procesus, o kiti įkūrėjai rūpinosi kompanijos valdymu. Daugiau kaip šimtmetį menanti šio prekės ženklo istorija yra sėkmės pavyzdys.

Šiandien Renault sėkmingai įgyvendina inovatyvius sprendimus, apjungia patrauklų dizainą su nepriekaištinga kokybe ir patenkina skirtingus vartotojų poreikius bei lūkesčius.

TOP Renault modeliai: Renault Megane II, Renault Megane III, Renault Scenic I, Renault Scenic II - Grand scenic II, Renault Laguna II. Mūsų svetainėje – Renault naudotos dalys šiems ir visiems kitiems modeliams.

Šio gamintojo automobiliai labai populiarūs, todėl Renault naudotos dalys mūsų svetainėje labai dažnai ieškomos. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti itin didelį jų spektrą.

Kokios naudotų Renault dalių kainos?
Naudotų Renault dalių kainos prasideda nuo 0.71 eurų.
Kodėl Renault dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Renault detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 967162 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Renault

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus Renault autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per 3426 autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį Renault autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: Renault Megane II, Renault Megane III, Renault Scenic I, Renault Scenic II - Grand scenic II, Renault Laguna II ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl Renault dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų Renault autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami Renault detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • Renault dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

RRR.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos Renault naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.