Our customers say
Excellent
4.5 out of 5

Toyota naudotos dalys

Toyota prekės ženklas asocijuojasi su aukšta kokybe ir patvarumu. „Toyota Motor Corporation“ yra japonų kompanija, pagal automobilių gamybą sėkmingai pirmaujanti pasaulyje. 1933 metais įkurta kompanija šiandien gali pasigirti pripažinimu visame pasaulyje, milijonais naujų transporto priemonių kasmet, aukštomis pajamomis, investicijomis į tobulėjimą bei naujausias technologijas. Šiandien Toyota patenkina skirtingus vairuotojų poreikius, daug simpatijų sulaukia ne tik įprasti, bet ir hibridiniai Toyota modeliai.

Toyota – nepriekaištingas sprendimas tiems, kurie ieško kokybės, patikimumo, ekonomijos bei patvarumo.

TOP Toyota modeliai: Toyota Avensis T270, Toyota Avensis T220, Toyota Avensis T220, Toyota Avensis T250, Toyota Avensis T270. Rrr.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia Toyota naudotos dalys šiems ir daugeliui kitų gamintojo modelių.

Dėl itin didelio šios markės automobilių populiarumo Toyota naudotos dalys labai dažnai ieškomos mūsų paieškoje.

Kokios naudotų Toyota dalių kainos?
Naudotų Toyota dalių kainos prasideda nuo 60 eurų.
Kodėl Toyota dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Toyota detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 10000 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Toyota

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus Toyota autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per 2535 autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį Toyota autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: Toyota Avensis T270, Toyota Avensis T220, Toyota Avensis T220, Toyota Avensis T250, Toyota Avensis T270 ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl Toyota dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų Toyota autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami Toyota detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • Jei nežinote, kokia Toyota autodetalė reikalinga Jums, jei nerandate aktualių autodetalių paieškoje, susisiekite su mūsų komanda – patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime priimti pirkimo sprendimą. Parašyti mums galite užpildę specialią formą, esančią mūsų svetainėje.
  • Toyota dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

RRR.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos Toyota naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.