Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Taisote sugedusį automobilį ar norite atnaujinti nusidėvėjusią detalę? Naudotos Toyota dalys – greitai ir patogiai internetinėje parduotuvėje RRR.lt. Kataloge ne tik lengvai rasite ieškomą automobilio dalį, bet ir turėsite galimybę pasinaudoti 14 dienų grąžinimo garantija, jei prekė netiks. 

Kokios naudotų Toyota dalių kainos?
Naudotų Toyota dalių kainos prasideda nuo 0.22 eurų.
Kodėl Toyota dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Toyota detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 778351 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Platus Toyota dalių pasirinkimas

Patikima, kokybiška ir ekonomiška – su šiomis savybėmis dažniausiai asocijuojasi Toyota markės automobiliai. Rinkitės tokį pat ekonomišką ir paprastą jos atnaujinimo ar remonto būdą – įsigykite naudotas Toyota dalis iš RRR.lt. Parduotuvėje rasite daugiau nei 14 mln. įvairių automobilių dalių, kurias lengva rasti, įsigyti ir gauti neišėjus iš namų.

Internetiniame naudotų dalių kataloge rasite platų pasirinkimą įvairiems Toyota modeliams – nuo Toyota Yaris iki Land Cruiser, nuo Toyota Avensis iki Toyota Corolla. Ieškote dalies retesniam Toyota modeliui? RRR.lt rasite tūkstančius pardavėjų iš visos Europos, kurios gali būti pristatytos iki pat jūsų namų durų. 

Kaip rasti tinkamą Toyota naudotą dalį RRR.lt?

Lengviausias būdas rasti ieškomą Toyota dalį RRR.lt kataloge – naudotis paieškos funkcija. Kataloge suradę ieškomo Toyota automobilio modelį, pavyzdžiui, Toyota RAV4, pasirinkite jo pagaminimo metus ir galėsite matyti visą dalių asortimentą – nuo variklio sistemos dalių iki apdailos detalių. 

Kataloge paprasta atrasti reikiamą Toyotą dalį – paieškoje rezultatus galima filtruoti pagal kuro, kėbulo tipą, greičio dėžę, varomuosius ratus, vairo padėtį ir net automobilio pusę. Siaurindami rezultatus galite pasirinkti ir variklio tūrį, galią bei tikslius metus. Toyota dalys kataloge yra suskirstytos kategorijomis, todėl jame paprasta rasti kelias vienos sistemos dalis – prie stabdžių sistemos kategorijos rasite rankinio stabdžio dalis, ABS bloką, stabdžių diskus, kaladėles (trinkeles), suportus ir kitas dalis. Norėdami matyti automobilio dalis pagal jų buvimo vietą, galite pasirinkti rezultatus filtruoti ir pagal šalį — RRR.lt yra visoje Europoje veikianti naudotų dalių pardavėjų sistema. Tai leidžia mums užtikrinti, jog rasite ieškomą dalį net tada, kai ji yra pakankamai reta.

Naudotos Toyota dalys: kodėl verta pirkti?

Jei svarstote, kodėl rinktis naudotas dalis vietoje naujų, turime atsakymą – tai pigesnis, greitesnis ir tvaresnis būdas taisyti ar atnaujinti savo automobilį neišėjus iš namų. Internetiniame kataloge Toyota dalį rasite greičiau nei ieškodami jos keliuose skirtinguose kataloguose ar lankydamiesi autolaužynuose, kuriuose dalies būklę galima įvertinti tik atvykus. 

Naudotos dalys taupo ne tik laiką, bet ir pinigus – kataloge galite rasti Toyota dalių pasiūlymų už prieinamą kainą. Kadangi siūlome tūkstančius skirtingų dalių, galime pasiūlyti patraukliausią kainą pagal pirkėjo poreikius – asortimente yra ir originalių Toyota dalių. Keli paspaudimai kompiuterio ar telefono ekrane – švaresnė aplinka. Rinkdamiesi naudotas dalis prisidedate ir prie aplinkos tausojimo – įsigyjant Toyota dalį savo automobiliui jos nereikia papildomai perdirbti, todėl sutaupoma begalės resursų. Nenaudojamos dalys praranda savo savybes ir teršia planetą, todėl pirkdami RRR.lt prisidedate prie tvaresnio rytojaus.

Toyota atsarginės dalys internetu

Paprasta, saugu ir patogu – įsigydami naudotas Toyota dalis RRR.lt parduotuvėje jas galite gauti tiesiai į savo namus. Įsigyti išsirinktą prekę neužtruks nė penkių minučių – įdėkite ją į krepšelį ir pasirinkite apmokėjimo būdą („MasterCard“, „Maestro“, „Visa“, „Visa Electron“, „PayPal“ ar bankinis pavedimas).

Nurodžius savo adresą sistema pati parodys siuntimo kainą – jis yra vykdomas per kurjerių tarnybas. Galite pasirinkti sau patogiausią pristatymo būdą – į namus, paštomatą ar atsiėmimo punktą, o jei esate tame pačiame mieste kaip ir išsirinkta dalis, ją galite atsiimti tiesiai iš pardavėjo rankų. Jei automobilio dalies ieškote skubiai, galite pasirinkti ir skubų pristatymą ir automobilį sutaisyti ar atnaujinti dar greičiau.

Toyota dalys su grąžinimo garantija

Jei išrinkta dalis netinka, RRR.lt siūlo pinigų grąžinimo garantiją, kuria galite pasinaudoti per 14 dienų nuo prekės gavimo. Per šį laikotarpį visi klientai, įsigiję Toyota dalį internetu RRR.lt parduotuvėje, turi galimybę pakeisti įsigytą prekę kita naudota automobilio dalimi arba atgauti visus sumokėtus pinigus. Nusprendus grąžinti prekę, RRR.lt grąžinimo puslapyje užpildykite reikiamą informaciją bei laikykitės išvardintų sąlygų.