Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Sugedo Opel automobilis? Nuo spynelės iki durelių – RRR.lt internetinėje autodalių parduotuvėje rasite platų Opel dalių pasirinkimą daugumai Opel modelių. Kiekvienai prekei yra taikoma 14 dienų grąžinimo garantija, todėl naudotas dalis galite įsigyti be jokios rizikos. 


Kokios naudotų Opel dalių kainos?
Naudotų Opel dalių kainos prasideda nuo 0.22 eurų.
Kodėl Opel dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Opel detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 1167059 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Platus Opel naudotų dalių pasirinkimas

Opel varikliai, pavarų dėžės, elektroniniai prietaisai, kėbulo dalys – RRR.lt asortimente rasite šias ir daugelį kitų naudotų Opel dalių. Kataloge jos patogiai suskirstytos kategorijomis, todėl net keičiant keletą automobilio detalių nesunkiai rasite nuo smulkiausių stabdžių sistemos dalių iki veidrodėlių. 

Nesvarbu, ar taisote naujai nusipirktą naujesnių metų automobilį, tokį kaip Opel Astra ar Opel Zafira, ar renovuojate seną Opel Omegą – kataloge tarp daugelio kitų pasirinkite norimą modelį pagal jo pagaminimo metus ir norimą detalę surasite per keletą minučių. Neradus norimos Opel dalies užsukite į parduotuvę po keletos dienų – prekių asortimentas sudarytas iš pardavėjų tinklo visoje Europoje, todėl katalogas yra nuolat atnaujinamas ir papildomas naujomis Opel dalimis. 

Naudotos Opel dalys: kodėl verta pirkti?

Opel jau daugiau kaip šimtmetį yra žinomas automobilių gamintojas, gaminantis patikimus ir ilgaamžius automobilius – gatvėse jų buvo gausu ir prieš dešimtmetį, ir šiandien, todėl RRR.lt kataloge rasite šimtus skirtingų detalių. 

Kodėl verta rinktis naudotą dalį? Tai greičiau, pigiau ir paprasčiau nei užsakinėti naują, be to, tai tvaresnė alternatyva, į kurią orientuojasi vis daugiau šiuolaikinių vairuotojų. Internetinis katalogas leidžia prekes atrasti per keletą minučių neišėjus iš namų, o įsigijus prekę ji gali būti pristatyta į bet kokią jums patogią vietą. Naudotų dalių pasirinkimas taupo ne tik pirkėjo, bet ir gamtos resursus – sumokėdami mažesnę kainą už kokybišką naudotą dalį, prisidedate prie aplinkos tausojimo. Šis paprastas pasirinkimas leidžia išnaudoti net atitarnavusius ar nepataisomai sugadintus naujus automobilius vietoje to, kad jie būtų išmesti į metalo laužą. 

Kaip rasti reikiamą Opel auto dalį RRR.lt asortimente?

Ieškodami reikiamos Opel dalies RRR.lt parduotuvėje pirmiausia pasirinkite automobilio modelį bei jo pagaminimo metus – atsidariusiame puslapyje pamatysite šimtus kategorijų, suskirstytų pagal jų vietą automobilyje, pavyzdžiui, galinė ašis, durys, stiklai, variklis. Suradę tinkamą kategoriją pasižymėkite filtrus ir susiaurinkite paiešką, kad matytumėte tik aktualiausias prekes. Filtruoti galima pagal kuro tipą, kėbulo tipą, pavarų dėžę, varomuosius ratus, vairo padėtį, variklio tūrį bei galią ir kitus parametrus. Tai padės pagreitinti paieškos procesą ir atrasti ieškomą Opel dalį greičiau.

Internetiniame kataloge galite rasti ir originalių Opel dalių, todėl galutinė dalies kaina priklauso nuo pirkėjo – pagal nustatytus filtrus bei reikalavimus kiekvienas RRR.lt klientas gali atrasti dalį už sau prieinamiausią kainą. Ieškodami dalies nepamirškite pažymėti ir kurioje šalyje ieškote prekės – nuo to priklauso siuntimo kaina. 

Kiek kainuoja naudotos Opel automobilių dalys?

Maža kaina – kokybiškos ir automobilio tarnavimo laiką pailginančios prekės. RRR.lt siekia išlaikyti geriausią kokybės ir kainos santykį rinkoje, todėl čia rasite Opel detales patraukliausiomis kainomis. 

Ieškodami autodalies pirkėjai patys gali nusistatyti filtrus, todėl jų kaina priklauso nuo pirkėjo keliamų reikalavimų, pavyzdžiui, spalvos ar metų. Net ir tos pačios kategorijos dalys yra skirtingai įkainotos, todėl pirkėjai gali pasirinkti geriausią variantą. Visoms Opel dalims yra taikoma 14 dienų grąžinimo garantija, todėl įsigyti detales yra ne tik paprasta, bet ir saugu – prekei netikus ją galite pakeisti kita arba susigrąžinti pinigus. 

Saugus naudotų dalių įsigijimas internetu

Patogu ir paprasta – viskas, ką reikia padaryti pirkėjui, ieškančiam naudotos Opel dalies, tai panagrinėti prekių katalogą ir susirasti sau tinkamiausią prekę. Perkant prekę tiesiog įdėkite ją į savo krepšelį, pasirinkite pristatymo vietą bei būdą ir apmokėkite užsakymą – tai padaryti galite visais saugiausiais ir patogiausiais internetinio mokėjimo būdais („MasterCard“, „Maestro“, „Visa“, „Visa Electron“, „PayPal“ ar bankiniu pavedimu). Gavus prekę ir pastebėjus trūkumų arba nusprendus, jog norite ją grąžinti, per 14 dienų kreipkitės į RRR.lt.