Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Opel naudotos dalys

„Adam Opel AG“, daugeliui žinoma tiesiog kaip „Opel“, yra vienas žinomiausių automobilių gamintojų Vokietijoje. Šio gamintojo automobiliai labai patrauklus pasirinkimas, jie ypač vertinami dėl puikaus kainos ir kokybės santykio. 1862 metais įkurta kompanija automobilius gaminti pradėjo tik daugiau kaip po trijų dešimtmečių – 1899 metais. Nuo 1929 metų Opel priklausė transporto priemonių galiūnei „General Motors“ ir tik 2017 metais už įspūdingą sumą buvo perleista į „PSA Peugeot Citroen“ rankas.

Patogumą, dailų dizainą ir patrauklią kainą vertinantys vairuotojai jaučia dideles simpatijas Opel automobiliams.

TOP Opel modeliai: Opel Astra G, Opel Astra H, Opel Astra J, Opel Vectra C, Opel Insignia A. Mūsų svetainėje – Opel naudotos dalys šiems ir daugeliui kitų gamintojo modelių.

Dėl didelio Opel automobilių populiarumo labai dažnai ieškomos Opel naudotos dalys. Didelį jų spektrą rasite rrr.lt svetainėje.

Kokios naudotų Opel dalių kainos?
Naudotų Opel dalių kainos prasideda nuo 0.22 eurų.
Kodėl Opel dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Opel detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 983891 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Opel

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus Opel autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per 3322 autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį Opel autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: Opel Astra G, Opel Astra H, Opel Astra J, Opel Vectra C, Opel Insignia A ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl Opel dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų Opel autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami Opel detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • Jei nežinote, kokia Opel autodetalė reikalinga Jums, jei nerandate aktualių autodetalių paieškoje, susisiekite su mūsų komanda – patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime priimti pirkimo sprendimą. Parašyti mums galite užpildę specialią formą, esančią mūsų svetainėje.
  • Opel dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

RRR.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos Opel naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.