Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Naudotos VOLVO dalys

VOLVO gyvuoja jau beveik šimtą metų ir nuo pat įkūrimo pradžios vairuotojams siūlo kokybiškus ir patikimus automobilius. Šis švedų automobilių gamintojas garsėja tvarumu ir saugumu. Nuo įmonės veiklos pradžios VOLVO save pozicionuoja kaip saugių ir ilgaamžių automobilių gamintoją. VOLVO pirmieji pristatė trijų dalių saugos diržą, kuris iki šiol yra naudojamas visuose automobiliuose, kaip patikimiausias saugumo garantas.

Šiomis dienomis VOLVO neatsilieka kokybe ir naujovėmis, todėl nemaža dalis vairuotojų patiki savo patogumą ir saugumą būtent šiems automobiliams. Nors VOLVO yra ilgaamžiai ir jų išlaikymas neviršija vidutinių priežiūros išlaidų, juos būtina reguliariai tikrinti ir prireikus keisti bei atnaujinti dalis.

Originalios VOLVO dalys, nors ir dažnai randamos rinkoje, gali atsieiti nemažai, todėl vis daugiau vairuotojų renkasi naudotas detales. Originalių detalių katalogas RRR.LT internetinėje parduotuvėje sujungia platų auto dalių pardavėjų ir laužynų tinklą, siūlydami atsargines VOLVO detales už prieinamas kainas. Čia rasite platų automobilių dalių pasirinkimą pagal ieškomos detalės kategoriją ir automobilio modelį.

Kokios naudotų Volvo dalių kainos?
Naudotų Volvo dalių kainos prasideda nuo 0.5 eurų.
Kodėl Volvo dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Volvo detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 653721 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Originalios naudotos VOLVO dalys

Kuomet atliekate kasmetinę automobilio apžiūrą ir jūsų mechanikas išvardina visus reikiamus pataisymus ir naujas atsargines dalis, turbūt jums kaip ir daugeliui pasišiaušia plaukai. Originalių VOLVO detalių katalogas gali atsieiti ne vieną ir ne du šimtus eurų, ką jau kalbėti apie jų keitimą ir taisymą.

Naudotos VOLVO dalys gali padėti sutaupyti, bet dažnai skelbimuose siūlomos auto dalys neatitinka nurodytų duomenų, yra netinkamos naudoti, o ir dažnai neaiškūs pardavėjai nuslepia jų istoriją ir nesuteikia originalumo garantijos. Todėl įsigijus netinkamą detalę, jos nebegalite grąžinti ir atgauti sumokėtų pinigų.

RRR.LT siūlo patikimą sprendimą. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite šimtus originalių naudotų VOLVO dalių už patrauklias rinkos kainas. Mes sujungiame daugiau nei tūkstantį naudotų dalių pardavėjų ir laužynų iš Lietuvos ir užsienio. Visi pardavėjai yra patvirtinti ir įvertinti mūsų ekspertų, tad jums siūlome tik aukščiausios kokybės originalias automobilių dalis.

Populiariausių VOLVO automobilių detalės

Atliktų tyrimų metu buvo nustatyta, jog VOLVO automobiliai Lietuvoje yra tarp top 5 populiariausių markių. Nenuostabu, jog lietuviai vertina skandinavišką dizainą, saugumą ir ilgaamžiškumą. Vidutiniškai VOLVO automobiliai tarnauja apie dvidešimt metų. Tačiau tik tuo atveju, jei reguliariai atliekate jų apžiūrą ir pasirūpinate kokybiškomis atsarginėmis dalimis.

RRR.LT siūlo populiarių ir rečiau rinkoje pasitaikančių VOLVO dalių pasirinkimą. TOP Volvo modeliai mūsų pirkėjų tarpe yra VOLVO S40, VOLVO 850, VOLVO S40, VOLVO V40, VOLVO S40, V40. RRR.LT galite pasirinkti savo vairuojamo automobilio markę, modelį ir rasti detalių pagal nustatytą kategoriją. Tarp populiariausių dalių kategorijų reitinguoja apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir daugelis kitų kategorijų.

VOLVO dalys internetu

Automobilių dalys internetu vis dar atbaido daugelį pirkėjų vien dėl blogų asociacijų su sukčiavimu ir apgavystėmis. Todėl visuomet renkantis naujas ar dėvėtas auto dalis, svarbu jų ieškoti tik patikimose parduotuvėse. RRR.LT internetinėje parduotuvėje siūlome patvirtintų pardavėjų dalis, todėl galite būti užtikrinti dėl jų kokybės ir originalumo garanto.

Pirkite VOLVO detales jums patogiu laiku, o mes jas pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą ir užsienyje. Taip pat suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei įsigyta dalis visgi netinka ar reikia kitos. Nesvarbu kur bebūtumėte – atsarginės dalys pasieks jūsų namus per kelias dienas. RRR.LT – platus originalių detalių katalogas internetu.