Our customers say
Excellent
4.5 out of 5

Volvo naudotos dalys

Švedų transporto priemonių gamintojo „Volvo Group“ prekės ženklas pozicionuojamas kaip vienas patikimiausių, o „Volvo“ automobiliai ypač vertinami tų, kurie prioritetą teikia kokybei bei komfortiškam važiavimui. Nors įmonė, kaip guolių gamintoja, veiklą pradėjo 1915 metais, tačiau oficialiai laikoma, jog ji įkurta kiek vėliau – 1927 metais, kuomet pasaulį išvydo pirmasis „Volvo“ automobilis.

Volvo siejama su komfortišku vairavimu, aukšta kokybe, patikimumu. Šį prekės ženklą labai mėgsta aukštesnės klasės vairuotojai, prioritetu laikantys ne mažiausią kainą, tačiau tobulą patikimumo, stiliaus ir patvarumo derinį.

TOP Volvo modeliai: Volvo S40, Volvo 850, Volvo S40, Volvo S40, V40, Volvo V40. Mūsų svetainėje – Volvo naudotos dalys šiems ir daugeliui kitų gamintojo modelių.

Dėl didelio Volvo automobilių populiarumo labai dažnai ieškomos Volvo naudotos dalys. Didelį jų pasirinkimą rasite rrr.lt svetainėje.

Kokios naudotų Volvo dalių kainos?
Naudotų Volvo dalių kainos prasideda nuo 24 eurų.
Kodėl Volvo dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Volvo detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 265787 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.
Kokiam Volvo modeliui prekių turim daugiausiai?
Daugiausiai detalių galime pasiūlyti šiems modeliams: Volvo S40, Volvo 850, Volvo S40, Volvo S40, V40, Volvo V40.

Volvo

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus Volvo autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per du šimtus autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį Volvo autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: Volvo S40, Volvo 850, Volvo S40, Volvo S40, V40, Volvo V40 ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl Volvo dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų Volvo autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami Volvo detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • Jei nežinote, kokia Volvo autodetalė reikalinga Jums, jei nerandate aktualių autodetalių paieškoje, susisiekite su mūsų komanda – patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime priimti pirkimo sprendimą. Parašyti mums galite užpildę specialią formą, esančią mūsų svetainėje.
  • Volvo dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

Rrr.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos Volvo naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.