Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Naudotos VOLKSWAGEN dalys

Automobiliui senstant, vis dažniau prireikia auto dalių keitimo ir taisymo, bet originalios atsarginės dalys gali kainuoti nemažai pinigų. Tačiau jums nereikia ištuštinti piniginės po kiekvieno apsilankymo autodalių parduotuvėje, RRR.LT internetinėje parduotuvėje – atsarginės automobilių dalys už geras kainas. Čia rasite dešimčių populiariausių ir retų VOLKSWAGEN (VW) modelių originalių dalių.

Vieni populiariausių automobilių Lietuvoje yra VOLKSWAGEN. VOLKSWAGEN (VW) yra žymus vokiečių automobilių gamintojas. Nuo praeito amžiaus pradžios jie stebina rinką patogiais ir ištvermingais automobilių modeliais. Jei vairuojate VW, tuomet žinote, jog net ir po ilgų metų darbo, tai patikimas ir ilgaamžis automobilis.

Tačiau pagrindinė ilgaamžiškumo sąlyga – reguliari automobilio apžiūra ir dalių keitimas. Nors ši markė nėra žinoma dėl aukštų taisymo išlaidų ir brangių atsarginių dalių, ilgainiui suma gali susidėti. RRR.LT užtikrina, jog automobiliu galėtumėte pasirūpindami pigiau. Mūsų internetinėje parduotuvėje atsarginės originalios VOLKSWAGEN dalys už geras kainas.

Kokios naudotų Volkswagen dalių kainos?
Naudotų Volkswagen dalių kainos prasideda nuo 0.24 eurų.
Kodėl Volkswagen dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Volkswagen detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 1605499 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Originalios naudotos VOLKSWAGEN dalys

Nors Lietuvos gatvėse rieda šimtai VOLKSWAGEN automobilių ir jų dalių rasti nėra sunku, pagrindinis iššūkis yra rasti kokybiškas ir originalias dalis už prieinamą kainą. Automobilių servisuose pardavėjai dažnai siūlo originalias naujas ar dėvėtas auto dalis brangiau.

Būtent dėl šių priežasčių daugelis vairuotojų vengia tik prireikus ieškoti naujų atsarginių automobilio detalių. Tačiau laiku nepakeistos dalys gali sukelti saugumo iššūkių bei ilgainiui sutrumpinti automobilio tarnavimo laiką.

Mes rekomenduojame nedelsti ir pasirūpinti automobiliu tik prireikus atsarginės dalies. RRR.LT internetinėje parduotuvėje rasite originalias VW atsargines dalis iš patikimų pardavėjų ir auto laužynų. Mes užtikriname, jog dalių kokybė atitiktų aukščiausius dėvėtų auto dalių standartus.

Populiariausių VOLKSWAGEN automobilių detalės

VOLKSWAGEN markė yra populiari lietuvių tarpe. Tautiečiai renkasi VW automobilius dėl aukštos vokiškos kokybės, kainos ir kokybės santykio bei taupių vidutinių kuro sąnaudų ir priežiūros išlaidų. RRR.LT internetinėje parduotuvėje būtent VOLKSWAGEN detalės susilaukia daugiausiai dėmesio.

Vieni populiariausių modelių mūsų pirkėjų tarpe yra VOLKSWAGEN PASSAT CC, VOLKSWAGEN PASSAT B7, VOLKSWAGEN PASSAT B5.5, VOLKSWAGEN PASSAT B8, VOLKSWAGEN PASSAT B6. Mūsų parduotuvėje galite išfiltruoti norimas dalis pagal automobilio markę, modelį ir detalių kategoriją. Detalių katalogas kasdien yra papildomas naujais pasiūlymais, tad be vargo rasite ieškomą dalį.

VOLKSWAGEN dalys internetu

Jei norite, kad jūsų VOLKSWAGEN automobilis tarnautų ilgus metus, svarbu reguliariai atlikti jo apžiūrą ir detalių priežiūrą. Nors šio gamintojo automobilių priežiūra yra priskiriama prie vidutinių išlaikymo išlaidų, automobiliui senstant, gali tekti išleisti daugiau. Originalios dalys tiesiai iš gamintojo atsieina nemažai, tad daugelis VOLKSWAGEN vairuotojų detalių ieško skelbimuose ir internetu.

RRR.LT padės išvengti ilgų valandų, praleistų dalių skelbimuose ar skambinant į auto laužynus, ir sutaupyti. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų VW dalių pasirinkimą už patrauklias kainas. Mes siūlome tik iš patvirtintų pardavėjų ir laužynų gautas detales, tad galite būti užtikrinti, jog įsigyjate aukštos kokybės prekes už gerą kainą. Jei nerandate ieškomos detalės, mūsų ekspertai pakonsultuos jus ir padės išsirinkti tinkamiausią prekę. VW originalios atsarginės dalys jūsų namus gali pasiekti vos per kelias dienas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Užtikrinkite ilgą automobilio gyvavimo laiką su RRR.LT.