Our customers say
Excellent
4.5 out of 5
Naudotos Volkswagen dalys

Naudotos Volkswagen dalys

VW naudotos dalys

Retas kuris nežino Volkswagen automobilių, mat Lietuvos keliais jų važinėja daugybė. VW – vokiečių automobilių gamintojas, startavęs dar 1937 metais. Šios markės istorija gana įdomi – VW gamyba buvo pradėta anuometinio šalies vadovo Hitlerio paliepimu. Pastarasis Ferdinandui Porsche pateikė prašymą pagaminti tokį automobilį, kuris atitiktų kone visų lūkesčius ir beveik visi galėtų sėkmingai jais važinėtis.

O po Antrojo pasaulinio karo VW automobiliai išpopuliarėjo visame pasaulyje, ypač tuo metu buvo mėgiami mums visiems puikiai žinomi modeliai, vadinami „vabalais“. Šiandien VW automobiliai nepraradę savo populiarumo.

TOP VW modeliai: Volkswagen PASSAT CC, Volkswagen PASSAT B7, Volkswagen PASSAT B5.5, Volkswagen PASSAT B6, Volkswagen PASSAT B8. Mūsų svetainėje – VW naudotos dalys šiems ir visiems kitiems modeliams.

Dėl labai didelio šio gamintojo automobilių populiarumo VW naudotos dalys yra vienos ieškomiausių mūsų RRR.lt svetainėje.

Kokios naudotų Volkswagen dalių kainos?
Naudotų Volkswagen dalių kainos prasideda nuo 92 eurų.
Kodėl Volkswagen dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Volkswagen detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 672742 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Volkswagen

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus Volkswagen autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per du šimtus autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį Volkswagen autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: Volkswagen PASSAT CC, Volkswagen PASSAT B7, Volkswagen PASSAT B5.5, Volkswagen PASSAT B6, Volkswagen PASSAT B8 ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl Volkswagen dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų Volkswagen autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami Volkswagen detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • Jei nežinote, kokia Volkswagen autodetalė reikalinga Jums, jei nerandate aktualių autodetalių paieškoje, susisiekite su mūsų komanda – patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime priimti pirkimo sprendimą. Parašyti mums galite užpildę specialią formą, esančią mūsų svetainėje.
  • Volkswagen dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

Rrr.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos Volkswagen naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.