Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Ford naudotos dalys

Ford automobilių rinkoje puikiai žinoma markė, priklausanti „Ford Motor Company“, arba tiesiog „Ford“. 1903 metais Henrio Fordo įkurta kompanija šiandien yra viena didžiausių automobilių gamintojų pasaulyje. Jos gamyklos įsikūrę Kanadoje, Vokietijoje, Kinijoje, Meksikoje, Brazilijoje, Didžiojoje Britanijoje bei kitose šalyse. Keli milijonai naujutėlaičių Ford automobilių kasmet palieka šio gamintojo gamyklas ir iškeliauja į rinką.

Nemažai Ford modelių užima pirmaujančias pozicijas pagal perkamumą, jie vertinami dėl kokybės ir pažangių sprendimų, patikimumo, atitikimo šiuolaikinėms tendencijoms.

TOP Ford modeliai: Ford Mondeo Mk III, Ford Mondeo MK IV, Ford Focus, Ford Focus, Ford Focus. Mūsų svetainėje – Ford naudotos dalys šiems modeliams ir daugeliui kitų.

Didelis Ford automobilių populiarumas lemia, kad Ford naudotos dalys ieškomos itin dažnai. Daug jų rasite rrr.lt svetainėje.

Kokios naudotų Ford dalių kainos?
Naudotų Ford dalių kainos prasideda nuo 0.49 eurų.
Kodėl Ford dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Ford detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 1051255 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Ford

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus Ford autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per 3640 autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį Ford autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: Ford Mondeo Mk III, Ford Mondeo MK IV, Ford Focus, Ford Focus, Ford Focus ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl Ford dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų Ford autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami Ford detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • Ford dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

RRR.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos Ford naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.