Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Naudotos FIAT dalys

FIAT – itališkos gamybos automobiliai – greičio mėgėjams ir taupioms kelionėms mieste. Tai patikimi ir saugūs automobiliai kiekvieno vairuotojo skoniui. Tačiau net ir patvariausiems automobiliams prireikia taisymo ir atsarginių dalių. Kokybiško automobilio priežiūra dažnai kainuoja nemažai, o atsarginės dalys patuština kišenes. Tačiau galite nebesijaudinti dėl brangių dalių, nes RRR.LT siūlo originalias atsargines FIAT dalis gera kaina.

Originalios FIAT automobilių dalys atkeliaus tiesiai į jūsų namus per kelias darbo dienas. Jums nebereikės praleisti ilgų valandų ieškant automobilių detalių skelbimų internete. RRR.LT atsarginės auto dalys skirstomos pagal automobilio markę ir modelį bei detalės kategoriją. Taip būsite užtikrinti, jog detalės atkeliauja tik iš patikimų pardavėjų ir automobilių laužynų.

Kokios naudotų Fiat dalių kainos?
Naudotų Fiat dalių kainos prasideda nuo 0.24 eurų.
Kodėl Fiat dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Fiat detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 344840 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Originalios naudotos FIAT dalys

FIAT automobiliai yra patikimi ir ilgaamžiai. Šis itališkas automobilių gamintojas išsiskiria unikaliu automobilių dizainu ir detalių patvarumu. Tačiau būtent dėl šios priežasties vienai ar kitai daliai sugedus ar sulūžus, gali būti sunku rasti naują atsarginę detalę už gerą kainą.

Autoservisuose atsarginės dalys ir jų keitimas kainuoja brangiai, ką jau kalbėti apie naujų detalių pirkimą tiesiai iš gamintojo. Tuomet belieka atsarginių detalių ieškoti skelbimuose iš privačių asmenų ar auto dalių laužynų. Tačiau taip pirkdami detales, ne visada galite būti užtikrinti, jog įsigyjate originalias FIAT dalis ir ar jos yra tinkamos jūsų automobiliui. Grąžinti netinkamas dalis, pirktas iš neoficialių pardavėjų, yra sudėtinga, tad jas belieka išmesti arba bandyti parduoti.

RRR.LT pasirūpina, jog visos mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomos prekės būtų originalios ir gaunamos tik iš patvirtintų pardavėjų. Taip galite būti užtikrinti, jog gaunate gerą prekę už tinkamą kainą.

Populiariausių FIAT automobilių dalys

Lietuvoje sparčiai populiarėja įvairūs FIAT automobilių modeliai. Vairuotojai renkasi šį automobilį dėl jo ilgaamžiškumo ir patogumo vairuoti mieste. FIAT 500 serijos automobiliai vis dažniau sutinkami miestų gatvėse. Jie vertinami dėl kompaktiško dydžio ir mažų vidutinių kuro sąnaudų. Taip pat kelią skinasi FIAT Punto ir FIAT Panda bei kiti šios markės modeliai. Šiuo metu RRR.LT klientų tarpe top pasirinkimai yra FIAT Ducato (2002-2006), FIAT Ducato (1994-2001), FIAT Ducato (2007-2016), FIAT Punto (188).

Tačiau nors ir FIAT automobilių gatvėse daugėja, rasti tinkamas originalias atsargines dalis gali būti sudėtinga. RRR.LT parduotuvė sujungia daugiau nei tūkstantį naudotų dalių pardavėjų, todėl čia rasite net retas FIAT dalis. Jums tereikia pasirinkti automobilio markę, modelį ir ieškomos detalės kategoriją, visa kita už jus padarys sistema.

FIAT dalys internetu

Reguliarus auto dalių patikrinimas ir keitimas gali ženkliai prailginti jūsų automobilio gyvavimo laiką ir užtikrinti vairavimo saugumą. Jūsų neturėtų atbaidyti aukštos FIAT dalių kainos, nes jas įsigyti pigiau galite RRR.LT. Čia rasite atsargines FIAT detales apšvietimo sistemos, kėbulo, transmisijos, oro kondicionavimo-šildymo sistemų, variklio, stabdžių sistemų ir kitose kategorijose.

Per kelias dienas mes ją pristatysime bet kuriame Lietuvos mieste ir užsienyje. RRR.LT – platus originalių automobilių dalių katalogas internetu už geras kainas iš patikimų pardavėjų.