Our customers say
Excellent
4.5 out of 5

Fiat naudotos dalys

Puikiai žinomi FIAT automobiliai yra gaminami saulėtoje Italijoje. Turino mieste įsikūręs gamintojas veiklą pradėjo 1899 metais. Be skirtingų automobilių modelių ir variklių, FIAT taip pat gamina tankus bei karinius lėktuvus, sunkvežimius, motociklus ir kt. Gamintojas turi nemažai po pasaulį „pabirusių“ gamyklų, pavyzdžiui, Lenkijoje, Brazilijoje, Argentinoje ir kt. Visame pasaulyje žinomi ir vertinami FIAT automobiliai susižėrė įspūdingą skaičių įvairiausių apdovanojimų.

Vairuotojai FIAT automobilius vertina dėl komforto, kokybės, patikimumo, saugumo. Masina ir puikus kainos bei kokybės santykis.

TOP FIAT modeliai: Fiat Ducato, Fiat Ducato, Fiat Ducato, Fiat Punto (188), Fiat Ducato. Mūsų svetainėje – FIAT naudotos dalys šiems ir kitiems gamintojo modeliams.

Dėl didelio FIAT populiarumo labai dažnai ieškomos FIAT naudotos dalys. Daug jų rasite rrr.lt svetainėje.

Kokios naudotų Fiat dalių kainos?
Naudotų Fiat dalių kainos prasideda nuo 51 eurų.
Kodėl Fiat dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Fiat detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 73746 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Fiat

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus Fiat autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per du šimtus autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį Fiat autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: Fiat Ducato, Fiat Ducato, Fiat Ducato, Fiat Punto (188), Fiat Ducato ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl Fiat dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų Fiat autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami Fiat detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • Jei nežinote, kokia Fiat autodetalė reikalinga Jums, jei nerandate aktualių autodetalių paieškoje, susisiekite su mūsų komanda – patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime priimti pirkimo sprendimą. Parašyti mums galite užpildę specialią formą, esančią mūsų svetainėje.
  • Fiat dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

Rrr.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos Fiat naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.