Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Honda naudotos dalys

„Honda Motor Company, Limited“, daugeliui žinoma tiesiog kaip „Honda“, yra Japonijoje įsikūrusi automobilių ir motociklų gamintoja, kurią įkūrė Soichiro Honda 1948 metais. Tendencingas gamybos vystymas bei tobulinimas, investicijos į naujausias technologijas, gamybos tobulinimą suponavo, jog Honda automobiliai bei motociklai paplito po visą pasaulį ir šiandien yra labai vertinami.

Honda automobiliai pelnytai asocijuojasi su aukštus standartus atitinkančia kokybe, patvarumu, patikimumu, saugumu bei nepriekaištingu dizainu. Naujausi Honda markės automobilių modeliai žavi net pačius išrankiausius vairuotojus visame pasaulyje.

TOP Honda modeliai: Honda Civic, Honda Civic, Honda Accord, Honda CR-V, Honda CR-V. Rrr.lt svetainėje – Honda naudotos dalys šiems ir daugeliui kitų gamintojo modelių.

Dėl didelio Honda automobilių populiarumo mūsų svetainėje labai dažnai ieškomos Honda naudotos dalys. Siūlome itin didelę jų įvairovę.

Kokios naudotų Honda dalių kainos?
Naudotų Honda dalių kainos prasideda nuo 0.56 eurų.
Kodėl Honda dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Honda detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 248799 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Honda

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus Honda autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per 3411 autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį Honda autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: Honda Civic, Honda Civic, Honda Accord, Honda CR-V, Honda CR-V ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl Honda dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų Honda autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami Honda detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • Honda dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

RRR.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos Honda naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.