Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

KIA naudotos dalys

„KIA Motors Corporation“ duris atvėrė 1944 metais ir turi seniausios automobilių gamyklos Korėjoje titulą. Šiandien įmonė gamyklas turi ne vienoje šalyje – čia pagaminama milijonai KIA ženklą turinčių automobilių, kurie sėkmingai parduodami įvairiose pasaulio šalyse. KIA automobiliai simpatijas pelno dėl patvarumo ir kokybės, o mėgstančius estetiką žavi modernus, stilingas šio ženklo automobilių dizainas.

TOP KIA modeliai: KIA Ceed, KIA Sportage, KIA Sorento, KIA Carnival, KIA Sportage. Mūsų svetainėje kiekvieno iš Jūsų dėmesio laukia KIA naudotos dalys minėtiems ir daugeliui kitų gamintojo modelių.

Šio gamintojo automobiliai sulaukia didelės sėkmės pasaulyje, tad dėl aukšto populiarumo KIA naudotos dalys itin dažnai ieškomos mūsų svetinėje esančioje dalių paieškoje.

Kokios naudotų KIA dalių kainos?
Naudotų KIA dalių kainos prasideda nuo 0.99 eurų.
Kodėl KIA dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų KIA detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 341992 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

KIA

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus KIA autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per 3410 autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį KIA autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: KIA Ceed, KIA Sportage, KIA Sorento, KIA Carnival, KIA Sportage ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl KIA dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų KIA autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami KIA detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • KIA dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

RRR.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos KIA naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.