Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Lexus naudotos dalys

Jei esate neabejingi patikimiems ir puikiai vertinamiems japoniškiems automobiliams, tai Lexus Jums labai patiks. Tai padalinys tarptautinės japonų korporacijos „Toyota Motor Corporation“. Lexus prekės ženklas pozicionuojamas kaip itin prabangus. Kadaise pirmieji Lexus automobiliai buvo pristatyti JAV rinkai, o šiandien daugybė šios markės modelių sėkmingai pardavinėjami keliose dešimtyse šalių visame pasaulyje.

Lexus – tai prabanga, kokybė ir aukščiausia klasė. Nepriekaištingas dizainas, maksimalus komfortas ir patikimumas.

TOP Lexus modeliai: Lexus IS 220D-250-350, Lexus RX 330 - 350 - 400H, Lexus GS 300 350 430 450H, Lexus NX, Lexus RX 450H. Mūsų svetainėje – Lexus naudotos dalys šiems bei kitiems gamintojo modeliams.

Prabangą mėgstantys vairuotojai noriai renkasi šio gamintojo transporto priemones, todėl ir Lexus naudotos dalys yra populiarios mūsų svetainėje.

Kokios naudotų Lexus dalių kainos?
Naudotų Lexus dalių kainos prasideda nuo 0.7 eurų.
Kodėl Lexus dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Lexus detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 146548 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Lexus

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus Lexus autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per 3486 autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį Lexus autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: Lexus IS 220D-250-350, Lexus RX 330 - 350 - 400H, Lexus GS 300 350 430 450H, Lexus NX, Lexus RX 450H ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl Lexus dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų Lexus autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami Lexus detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • Lexus dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

RRR.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos Lexus naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.