Our customers say
Excellent
4.3 out of 5
Pristatymas į Lietuva
Pristatymas į:

Saab naudotos dalys

Saab prekės ženklo automobiliai žinomi, vertinami ir labai mėgiami. Tai – švedų kompanija, startavusi kaip lėktuvų gamintoja, tačiau vėliau perorientavusi veiklą ir įkūrusi automobilių gamybos padalinį. Nuo 1990 metų „Saab Automobile“ priklausė automobilių sektoriaus milžinei „General Motors“, o pastaroji 2010 metais kompaniją pardavė olandų gamintojui „Spyker“. Visgi tais pačiais metais kompanijai teko stoti akistaton su didžiulėmis finansinėmis problemomis, o dar po poros metų buvo surinktas paskutinis šio prekės ženklo automobilis.

Saab modeliai: Saab 9-5, Saab 9-5, Saab 9-3 Ver2, Saab 9-3 Ver2, Saab 9-3 Ver1. Mūsų svetainėje – Saab naudotos dalys visiems modeliams.

Saab automobiliai vis dar populiarūs, o Saab naudotos dalys labai dažnai ieškomos mūsų rrr.lt svetainėje.

Kokios naudotų Saab dalių kainos?
Naudotų Saab dalių kainos prasideda nuo 0.3 eurų.
Kodėl Saab dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT apjungia kelis šimtus visoje Lietuvoje įsikūrusių automobilių laužynų, todėl naudotų Saab detalių pasirinkimas čia yra ypatingai platus – net 82458 prekių. Taip pat visoms dalims yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus.

Saab

Svetainėje rrr.lt – pavydėtinai platus Saab autodetalių spektras pagal įvairias kategorijas: apšvietimo sistema, kėbulas, transmisija, oro kondicionavimo-šildymo sistema, variklis, stabdžių sistema ir kt. Identifikuokite savo poreikius ir pasinaudokite patogia autodetalių paieška mūsų svetainėje.

Vienijame gerokai per 3640 autolaužynų ir naudotų autodalių pardavėjų, todėl automobilių detalių įvairovė labai plati – išsirinksite tai, kas labiausiai tinka Jums pagal paieškos kriterijus, konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Didelę dalį Saab autodetalių asortimento sudaro naujos ir naudotos detalės šiems – populiariausiems – modeliams: Saab 9-5, Saab 9-5, Saab 9-3 Ver2, Saab 9-3 Ver2, Saab 9-3 Ver1 ir kt. Originalios auto dalys patrauklia kaina.

Kodėl Saab dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Turime labai platų Saab autodetalių pasirinkimą, todėl neabejojame, jog rasite tai, kas aktualu Jums.
  • Didelis privalumas mūsų svetainėje – patogi prekių filtravimo sistema, todėl gausioje mūsų pasiūloje norimą detalę rasite operatyviai ir lengvai. Rinktis galite pagal tokius kriterijus kaip automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, autodetalių kategorija, variklio tūris ir kt. Pastarieji kriterijai paiešką padarys tikslingą, o Jūs efektyviai taupysite brangų savo laiką.
  • Pirkdami Saab detales mūsų svetainėje rrr.lt galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Tai vienas esminių pirkimo virtualioje erdvėje privalumų – pirkite Jums patogiausiu metu iš bet kurios vietos.
  • Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje ir užsienyje.
  • Negaiškite laiko kelionėms į autolaužyną ar „šrotą“, neaukokite savo laiko eilėms laužynuose ir eismo spūstyse, nes rrr.lt svetainėje reikiamas detales rasite ir įsigysite vos kelių mygtukų paspaudimais.
  • Saab dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.
  • Visiems suteikiame pinigų grąžinimo garantiją – jei įsigyta detalė Jums netiks, suteiksime galimybę grąžinti nemokamai ir atgauti sumokėtus pinigus.

RRR.lt svetainėje Jūsų dėmesio laukia tik kokybiškos Saab naujos bei naudotos detalės. Pirkite internetu, taupykite laiką ir pinigus, pirkite pigiau.