Atkreipkite dėmesį, kad dėl didelio masto gaisrų Prancūzijoje ir Ispanijoje siuntos gali vėluoti. Dėkojame už kantrybę ir supratingumą.
Pardavėjas išsiunčia per 1 darbo dieną
9,00 €
Su PVMNemokamas 14 dienų grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Greitas pinigų grąžinimas
Ieškote aukštos kokybės naudotų autodalių? RRR.LT vienija daugiau nei +7,1 tūkst. autolaužynų ir suteikia plačias pasirinkimo galimybes. Rinkitės detales pagal transporto priemonės markę, modelį ir ieškomų autodalių kategoriją. Jei norite gauti išsamesnius rezultatus, naudokitės papildomais filtrais ir rūšiuokite detales pagal automobilio variklio tūrį, galią, pagaminimo metus ar kitas specifikacijas.
Šioje kategorijoje rasite ir daugiau tokių autodalių kaip Renault Vel Satis Saugos diržas galinis. Kitas dalis su 129093B kodu galite rasti čia. Peržiūrėkite jus dominančios detalės aprašymą ir techninę informaciją. Įsigykite reikalingą detalę ir mes ją pristatysime per kelias darbo dienas. RRR bendradarbiauja su patikimais ir laiko patikrintais Lietuvos autodalių pardavėjais, galinčiais užtikrinti siūlomų dalių kokybę.
Šiuo metu mūsų svetainėje rasite daugiau nei +43,4 mln. unikalių skelbimų iš skirtingų naudotų autodalių
pardavėjų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje
bei kituose miestuose. Jums nebereikės vykti į autolaužyną (šrotą), gaišti savo laiko skelbimų portaluose ar
telefonu derinti užsakymų – visas naudotas dalis rasite ir įsigysite internetu keliais mygtuko paspaudimais naudotų
autodalių portale rrr.lt! Visa kita – tik detalės! Mus galite rasti Facebook Youtube arba Instagram

Saugos diržas galinis
Nuimta nuo:Renault Vel Satis 2003 3000cm3 130kW Dyzelinas AutomatinėEuro Impex Utena, UAB

Saugos diržas galinis
Nuimta nuo:Renault Vel Satis 2003 2958cm3 130kW Dyzelinas Mechaninė 1kmRecoautos Desguace Premiu

Saugos diržas galinis
Nuimta nuo:Renault Vel Satis 2002 2188cm3 110kW Mechaninė 200 512kmRESOEX, SL

Saugos diržas galinis
Nuimta nuo:Renault Vel Satis 2005 0cm3 0kW MechaninėDamar Damian Michalak