Apšvietimo sistema (16)
Degalų mišinio sistema (1)
Dujų išmetimo sistema Šioje kategorijoje dalių neturime
Durys (26)
Galinė ašis Šioje kategorijoje dalių neturime
Galinės išorės detalės (31)
Kėbulas/ kėbulo dalys/ kablys (6)
Kitos detalės (1)
Oro kondicionavimo- šildymo sistema/ radiatoriai Šioje kategorijoje dalių neturime
Pavarų dėžė/ sankaba/ transmisija (9)
Priekinė ašis (2)
Priekinės išorės detalės (23)
Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema (15)
Ratai/ padangos/ gaubtai (3)
Salonas/ interjeras (29)
Stabdžių sistema Šioje kategorijoje dalių neturime
Stiklai (1)
Stiklų žibintų apiplovimo/ valymo sistema (1)
Variklis Šioje kategorijoje dalių neturime
Kokios naudotų BMW X4 G02 dalių kainos?
Naudotų BMW X4 G02 dalių kainos prasideda nuo 63 eurų.
Kodėl BMW X4 G02 dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT portale naudotas autodalis siūlo keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl čia rasite 220 prekių ir BMW X4 G02 automobiliui. Negana to, netikusias detales galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pristatymo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.
Kiek dalių BMW X4 G02 yra RRR.LT svetainėje?
RRR.LT svetainėje yra 220 BMW X4 G02 dalių.

BMW X4 naudotos dalys

Jūs esate BMW X4 modelio autodetalių kategorijoje. Čia tikrai išsirinksite Jums reikalingas dalis, nes BMW X4 autodalių turime daugiau kaip 220.

BMW X4 yra vienas iš populiaresnių BMW gamintojo modelių, todėl jam skirtų autodetalių įvairovė rrr.lt svetainėje yra didelė. Kokios kategorijos BMW X4 naudotos dalys domina Jus? Variklio, stabdžių sistemos, oro kondicionavimo-šildymo sistemos, o gal transmisijos, apšvietimo sistemos, kėbulo ar kitos? Mūsų svetainėje platų asortimentą susiaurinti ir paiešką tikslinti padės filtravimo kriterijai.

Netruksite pastebėti, kad rrr.lt svetainėje BMW X4 naudotų detalių skaičius net labai didelis, todėl atrasti tinkamiausias naudotas dalis Jums padės asortimento skirstymas pagal BMW X4 modifikaciją. Pasirinkus Jums aktualią modifikaciją sistema pasiūlys rinktis dominančią detalių kategoriją. Pasirinktas prekes dėkite į pirkinių krepšelį.

Kodėl BMW X4 dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Mūsų pasiūloje – labai platus BMW X4 autodetalių asortimentas, tad neabejotinai rasite tai, kas atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes.
  • Dideliu privalumu laikome itin patogią prekių filtravimo sistemą, leidžiančią ieškoti tikslingai ir drauge efektyviai taupyti brangų Jūsų laiką.
  • Pirkdami BMW X4 dalis mūsų svetainėje galėsite visiškai nepriklausomai planuoti pirkimo laiką – pirkite kada patogu Jums, iš namų, darbo ar kitos vietos.
  • Jūsų užsakytas autodetales pristatysime sklandžiai ir sparčiai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, o taip pat ir užsienyje.
  • Jums nereikės važiuoti į autolaužyną ar „šrotą“, gaišti savo laiko kelionėje, automobilių spūstyse, nes įsigyti reikiamas dalis galite vos keliais mygtukų spustelėjimais!
  • BMW X4 dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis.
  • Jei nežinote, kokia BMW X4 detalė tinkamiausia, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Užklausą pateikti galite užpildę svetainėje esančią formą.
  • Netiko įsigyta detalė? Ne bėda – grąžinkite nemokamai ir atgaukite sumokėtus pinigus.
  • BMW X4 naudotos dalys bus pristatytos labai greitai – per 1–2 darbo dienas.
  • Atsiskaityti galima kortele, grynaisiais pinigais ar bankiniu pavedimu.

Originalios naudotos autodetalės internetu – svetainėje rrr.lt pirkite sparčiai, lengvai ir pigiau. Vienijame labai kelis šimtus gamintojų, todėl asortimentas labai įvairus.