Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 25 detalės(ių)
Sandėliuose radome 25 detalės(ių)
Citroen C3 Oro kondicionieriaus kompresorius (siurblys) kaina prasideda nuo?
Šios kategorijos Citroen C3 Oro kondicionieriaus kompresorius (siurblys) dalių kainos prasideda nuo 21 eurų.
Kodėl verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT vienija kelis šimtus autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl čia parduodamų naudotų autodalių kiekis gerokai viršija milijoną. Nėra reikalo skambinti dešimtims skirtingų autolaužynų ieškant vienos detalės – šiame portale jau parašytos galutinės kainos, o visoms prekėms dar suteikiama ir 10 dienų grąžinimo garantija.
Citroen C3 Oro kondicionieriaus kompresorius (siurblys). Koks pasirinkimas RRR.LT svetainėje?
Jeigu jums reikalingas(-a) Citroen C3 Oro kondicionieriaus kompresorius (siurblys), RRR.LT svetainėje rasite 25 dalių iš šios kategorijos.

Kai naujas(-a) Oro kondicionieriaus kompresorius (siurblys) kainuoja per daug arba jų parduotuvėse net nepavyksta rasti – naudotų detalių pirkimas yra puiki išeitis. Rinkdamiesi naudotas detales jūs ne tik sutaupote, bet ir gaunate kokybiškesnes prekes už žemesnę kainą. RRR.lt siūlo daugiau nei milijoną naudotų detalių įvairiems automobiliams bei mikroautobusams, kaip Citroen C3.

Reikalingas(-a) Oro kondicionieriaus kompresorius (siurblys) jūsų Citroen C3 pigiau? RRR.lt siūlo net 25 prekių šioje kategorijoje. Visas naudotų autodalių sąrašas yra reguliariai tikrinamas ir atnaujinamas, todėl visos rodomos dalys yra parduodamos. Pirkdami per RRR.lt sutaupysite, nes pigiausias(-a) Citroen C3 Oro kondicionieriaus kompresorius (siurblys) kainuoja vos 21 eurų. Taigi, tinkamą prekę išsirinksite vos keliais mygtuko spustelėjimais.

Už prekes galite saugiai sumokėti internetu, o jas, jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą, pristatys kurjeris. Per RRR.lt naudotas autodalis pardavinėjantys autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Todėl, jūsų patogumui, prekes galite atsiimti ir detalės aprašyme nurodytame autolaužyne.

Visoms per RRR.lt parduodamoms detalėms yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, kuri užtikrina, kad jums netikusias prekes galėtumėte grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.

Jeigu nesate užtikrintas, kad pasirinktos detalės yra tinkamos jūsų Citroen C3 arba susidūrėte su kitomis problemomis mūsų portale, susisiekite su mumis ir mes jums padėsime!