Apšvietimo sistema (10)
Degalų mišinio sistema (7)
Dujų išmetimo sistema (2)
Durys (28)
Galinė ašis (10)
Galinės išorės detalės (7)
Kėbulas/ kėbulo dalys/ kablys (5)
Kitos detalės Šioje kategorijoje dalių neturime
Oro kondicionavimo- šildymo sistema/ radiatoriai (12)
Pavarų dėžė/ sankaba/ transmisija (7)
Priekinė ašis (13)
Priekinės išorės detalės (10)
Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema (19)
Ratai/ padangos/ gaubtai Šioje kategorijoje dalių neturime
Salonas/ interjeras (28)
Stabdžių sistema (6)
Stiklai (7)
Stiklų žibintų apiplovimo/ valymo sistema (5)
Variklis (21)
Kokios naudotų Tata Safari dalių kainos?
Naudotų Tata Safari dalių kainos prasideda nuo 92 eurų.
Kodėl Tata Safari dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT portale naudotas autodalis siūlo keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl čia rasite 246 prekių ir Tata Safari automobiliui. Negana to, netikusias detales galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pristatymo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.
Kiek dalių Tata Safari yra RRR.LT svetainėje?
RRR.LT svetainėje yra 246 Tata Safari dalių.

Tata Safari naudotos dalys

Jūs esate Tata Safari modelio autodetalių kategorijoje. Čia tikrai išsirinksite Jums reikalingas dalis, nes Tata Safari autodalių turime daugiau kaip 246.

Tata Safari yra vienas iš populiaresnių Tata gamintojo modelių, todėl jam skirtų autodetalių įvairovė rrr.lt svetainėje yra didelė. Kokios kategorijos Tata Safari naudotos dalys domina Jus? Variklio, stabdžių sistemos, oro kondicionavimo-šildymo sistemos, o gal transmisijos, apšvietimo sistemos, kėbulo ar kitos? Mūsų svetainėje platų asortimentą susiaurinti ir paiešką tikslinti padės filtravimo kriterijai.

Netruksite pastebėti, kad rrr.lt svetainėje Tata Safari naudotų detalių skaičius net labai didelis, todėl atrasti tinkamiausias naudotas dalis Jums padės asortimento skirstymas pagal Tata Safari modifikaciją. Pasirinkus Jums aktualią modifikaciją sistema pasiūlys rinktis dominančią detalių kategoriją. Pasirinktas prekes dėkite į pirkinių krepšelį.

Kodėl Tata Safari dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Mūsų pasiūloje – labai platus Tata Safari autodetalių asortimentas, tad neabejotinai rasite tai, kas atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes.
  • Dideliu privalumu laikome itin patogią prekių filtravimo sistemą, leidžiančią ieškoti tikslingai ir drauge efektyviai taupyti brangų Jūsų laiką.
  • Pirkdami Tata Safari dalis mūsų svetainėje galėsite visiškai nepriklausomai planuoti pirkimo laiką – pirkite kada patogu Jums, iš namų, darbo ar kitos vietos.
  • Jūsų užsakytas autodetales pristatysime sklandžiai ir sparčiai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, o taip pat ir užsienyje.
  • Jums nereikės važiuoti į autolaužyną ar „šrotą“, gaišti savo laiko kelionėje, automobilių spūstyse, nes įsigyti reikiamas dalis galite vos keliais mygtukų spustelėjimais!
  • Tata Safari dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis.
  • Jei nežinote, kokia Tata Safari detalė tinkamiausia, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Užklausą pateikti galite užpildę svetainėje esančią formą.
  • Netiko įsigyta detalė? Ne bėda – grąžinkite nemokamai ir atgaukite sumokėtus pinigus.
  • Tata Safari naudotos dalys bus pristatytos labai greitai – per 1–2 darbo dienas.
  • Atsiskaityti galima kortele, grynaisiais pinigais ar bankiniu pavedimu.

Originalios naudotos autodetalės internetu – svetainėje rrr.lt pirkite sparčiai, lengvai ir pigiau. Vienijame labai kelis šimtus gamintojų, todėl asortimentas labai įvairus.