Apšvietimo sistema (30)
Degalų mišinio sistema (35)
Dujų išmetimo sistema (7)
Durys (31)
Galinė ašis (8)
Galinės išorės detalės (22)
Kėbulas/ kėbulo dalys/ kablys (13)
Kitos detalės (12)
Oro kondicionavimo- šildymo sistema/ radiatoriai (44)
Pavarų dėžė/ sankaba/ transmisija (17)
Priekinė ašis (16)
Priekinės išorės detalės (28)
Prietaisai/ jungikliai/ el. sistema (118)
Ratai/ padangos/ gaubtai (3)
Salonas/ interjeras (50)
Stabdžių sistema (17)
Stiklai (15)
Stiklų žibintų apiplovimo/ valymo sistema (54)
Variklis (47)
Kokios naudotų Volvo C70 dalių kainos?
Naudotų Volvo C70 dalių kainos prasideda nuo 65 eurų.
Kodėl Volvo C70 dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT portale naudotas autodalis siūlo keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl čia rasite 1076 prekių ir Volvo C70 automobiliui. Negana to, netikusias detales galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pristatymo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.
Kiek dalių Volvo C70 yra RRR.LT svetainėje?
RRR.LT svetainėje yra 1076 Volvo C70 dalių.

Volvo C70 naudotos dalys

Jūs esate Volvo C70 modelio autodetalių kategorijoje. Čia tikrai išsirinksite Jums reikalingas dalis, nes Volvo C70 autodalių turime daugiau kaip 1076.

Volvo C70 yra vienas iš populiaresnių Volvo gamintojo modelių, todėl jam skirtų autodetalių įvairovė rrr.lt svetainėje yra didelė. Kokios kategorijos Volvo C70 naudotos dalys domina Jus? Variklio, stabdžių sistemos, oro kondicionavimo-šildymo sistemos, o gal transmisijos, apšvietimo sistemos, kėbulo ar kitos? Mūsų svetainėje platų asortimentą susiaurinti ir paiešką tikslinti padės filtravimo kriterijai.

Netruksite pastebėti, kad rrr.lt svetainėje Volvo C70 naudotų detalių skaičius net labai didelis, todėl atrasti tinkamiausias naudotas dalis Jums padės asortimento skirstymas pagal Volvo C70 modifikaciją. Pasirinkus Jums aktualią modifikaciją sistema pasiūlys rinktis dominančią detalių kategoriją. Pasirinktas prekes dėkite į pirkinių krepšelį.

Kodėl Volvo C70 dalis verta pirkti internetu iš rrr.lt?

  • Mūsų pasiūloje – labai platus Volvo C70 autodetalių asortimentas, tad neabejotinai rasite tai, kas atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes.
  • Dideliu privalumu laikome itin patogią prekių filtravimo sistemą, leidžiančią ieškoti tikslingai ir drauge efektyviai taupyti brangų Jūsų laiką.
  • Pirkdami Volvo C70 dalis mūsų svetainėje galėsite visiškai nepriklausomai planuoti pirkimo laiką – pirkite kada patogu Jums, iš namų, darbo ar kitos vietos.
  • Jūsų užsakytas autodetales pristatysime sklandžiai ir sparčiai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, o taip pat ir užsienyje.
  • Jums nereikės važiuoti į autolaužyną ar „šrotą“, gaišti savo laiko kelionėje, automobilių spūstyse, nes įsigyti reikiamas dalis galite vos keliais mygtukų spustelėjimais!
  • Volvo C70 dalimis – puikus kainos ir kokybės santykis.
  • Jei nežinote, kokia Volvo C70 detalė tinkamiausia, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Užklausą pateikti galite užpildę svetainėje esančią formą.
  • Netiko įsigyta detalė? Ne bėda – grąžinkite nemokamai ir atgaukite sumokėtus pinigus.
  • Volvo C70 naudotos dalys bus pristatytos labai greitai – per 1–2 darbo dienas.
  • Atsiskaityti galima kortele, grynaisiais pinigais ar bankiniu pavedimu.

Originalios naudotos autodetalės internetu – svetainėje rrr.lt pirkite sparčiai, lengvai ir pigiau. Vienijame labai kelis šimtus gamintojų, todėl asortimentas labai įvairus.