Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 61304 detalės(ių)
Sandėliuose radome 61304 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Galinis žibintas kėbule?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 14.41 eurų.
Kodėl kategorijos: Galinis žibintas kėbule dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Galinis žibintas kėbule čia kainuoja vos 14.41 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Galinis žibintas kėbule?
Kategorijoje Galinis žibintas kėbule šiuo metu yra 61304 prekių.

Visų automobilio žibintų veikimas yra ne tik svarbus, bet ir būtinas. Tvarkingi galiniai žibintai leidžia iš paskos važiuojantiems vairuotojams žinoti, koks yra atstumas tarp automobilių ir kada atliekate stabdymo, sukimo ir kitus manevrus. Kai kurie galiniai žibintai kėbule turi po kelias gabaritines lemputes, kurios, kartais, privalo šviesti ir žibinto šone – tai dažniausiai aktualu didesniuose automobiliuose, kad iš šono atvažiuojantys vairuotojai galėtų greičiau ir tiksliau įvertinti jūsų automobilio gabaritus.

Galinių automobilių žibintų keitimo priežastys gali būti įvairios – sugadintas lempučių lizdas, bloga estetinė išvaizda, visiškai sugadintas žibintas eismo įvykio metu ir t.t. Tačiau kone pati populiariausia priežastis – maži įtrūkimai. Jie atsiranda dėl neatsargaus automobilio eksploatavimo – stiprus bagažinės dangčio trankymas, automobilio stūmimas atsirėmus į žibintą, atidumo stoka važiuojant atbuline pavara. Net ir truputį įtrūkęs žibintas viduje gali kaupti dulkes, drėgmę, oksiduojasi lempučių kontaktai ir, negana to, automobilis su įskilusiu galiniu žibintu nėra tinkamas techninei apžiūrai.

Naujų galinių žibintų kainos yra labai įvairios, kadangi žibintai su LED lemputėmis ir moduliais išlaiko gerokai didesnę vertę. Taigi, bet kokiu atveju, geriausia kaina siūloma perkant naudotas autodalis. Kviečiame pasinaudot portalu RRR.lt, kuriame yra siūloma kelios dešimtys tūkstančių įvairiausių galinių žibintų automobiliams bei mikroautobusams. Tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir galėsite rinktis jūsų automobiliui tinkančius galinius žibintus pigiau!

Per RRR.lt yra parduodama daugiau nei milijonas įvairiausių autodalių, kurias siūlo autolaužynai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. Pasirinktas autodalis jums į namus pristatys kurjeris. Na, o jeigu norite, jas galite pasiimti ir patys – tiesiai iš nurodyto autolaužyno.

Visoms per RRR.lt siūlomoms prekėms yra taikoma dešimties dienų grąžinimo garantija. Taigi, jeigu įsigijote detalę, kuris jums netinka, galite ją grąžinti net per 10 dienų nuo pirkimo dienos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.