Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 6610 detalės(ių)
Sandėliuose radome 6610 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Priekinis posūkio žibintas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 8 eurų.
Kodėl kategorijos: Priekinis posūkio žibintas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Priekinis posūkio žibintas čia kainuoja vos 8 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Priekinis posūkio žibintas?
Kategorijoje Priekinis posūkio žibintas šiuo metu yra 6610 prekių.

Automobilyje privalo veikti visi posūkiai, o eksploatuoti automobilį su nors vienu neveikiančiu posūkio žibintu yra itin pavojinga. Lietuvoje transporto priemonių posūkiai turi mirksėti oranžine spalva, todėl skaidraus stikliuko posūkio žibintuose reikia dėti tik oranžines lemputes. Posūkio žibintai moderniuose automobiliuose neretai naudoja ir LED technologiją, todėl jų kaina gali stipriai kisti pagal automobilio modelį.

Daugumoje automobilių, nudegus vienam posūkiui, kiti mirksi greičiau. Tokiu atveju reikia patikrinti visus posūkio žibintus. Kartais posūkio žibintai nebėra tinkami naudojimui dėl skilusio stikliuko, sulaužyto lemputės lizdo, sulūžusių laikiklių arba prasto sandarumo. Ir nors naujas posūkio žibintas yra pigesnis nei priekinių šviesų žibintai – naudotą dalį įsigyti galite kelis kartus pigiau.

RRR.lt yra internetinė naudotų automobilių dalių duomenų bazė, per kurią autodalis pardavinėja keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos. Pardavėjai yra įsikūrę ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir mažesniuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Čia rasite kelis tūkstančius naudotų priekinių posūkio žibintų įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams – jums tereikia išsirinkti tinkamą prekę naudojantis RRR.lt autodalių paieška pagal modelį, o už prekes galėsite saugiai sumokėti internetu. Prekių sąrašas yra nuolat prižiūrimas, todėl rodomos tik tos prekės, kurios turi pažymėtas kainas ir vis dar nėra parduotos.

Jūsų įsigytas prekes jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris – įprastai pristatymas trunka 1-2 darbo dienas. Kadangi per RRR.lt automobilių bei mikroautobusų dalis pardavinėjantys laužynai įsikūrę įvairiuose miestuose, prekes galite atsiimti ir patys – reikalingą informaciją apie pardavėją rasite dalių aprašymuose.

Jeigu įsigijote dalį, kuri jūsų automobiliui netinka – nesijaudinkite, nes ją galite grąžinti. Visoms prekėms yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, kuri užtikrina, kad galėsite grąžinti netikusias dalis per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant visus sumokėtus pinigus.