Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 37277 detalės(ių)
Sandėliuose radome 37277 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Priekinis žibintas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 47.79 eurų.
Kodėl kategorijos: Priekinis žibintas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Priekinis žibintas čia kainuoja vos 47.79 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Priekinis žibintas?
Kategorijoje Priekinis žibintas šiuo metu yra 37277 prekių.

Patys svarbiausi žibintai automobilyje yra būtent priekiniai. Jie užtikrina, kad nakties metu bei prastomis oro sąlygomis ne tik jūs gerai matytumėte kelią, bet ir kiti eismo dalyviai puikiai matytų jus. Priekiniai žibintai yra brangūs, nes tai yra ganėtinai sudėtinga dalis. Jie privalo šviesti visus eismo reikalavimus atitinkančiu spinduliu – kairės pusės spindulys turi šviesti žemiau, kad neakintų priešais atvažiuojančiu vairuotojų, reflektorių dizainas yra preciziškas, kad šviesa būtų sklaidoma tolygiai, o žibinto viduje esantys komponentai turi būti gerai apsaugoti nuo drėgmės.

Priekinius žibintus dažniausiai tenka keisti po eismo įvykių. Tačiau neretai vairuotojai žibintus keičia ir dėl paprastesnių priežasčių. Pavyzdžiui, kai kurių žibintų paviršius gali būti ne tik subraižytas, bet ir sutrūkinėjęs, todėl poliravimas jau nebepadeda. Kai kuriais atvejais žibintus tenka keisti tiesiog dėl amžiaus – sutrūkinėjęs plastikas, išblukęs reflektorius, nulūžę laikikliai ir t.t. Žibintų kaina stipriai kinta pagal jų tipą – brangiausi yra Xenon bei LED technologijas naudojantys žibintai.

Taigi, naujų žibintų pirkimas iš tiesų gali būti nemaloniai brangus, todėl, šiuo atveju, puikus sprendimas yra naudotos autodalys. Kviečiame pasinaudoti RRR.lt platforma, per kurią šimtai Lietuvoje įsikūrusių autolaužynų pardavinėja naudotas autodalis pigiau. Čia rasite ir tūkstančius įvairių žibintų, o kad tinkamas detales būtų išsirinkti lengviau, pasinaudokite patogiu filtru. Jums tereikia pasirinkti automobilio arba mikroautobuso markę, modelį, modifikaciją ir matysite būtent jūsų pasirinktam modeliui tinkančias detales.

Per RRR.lt parduodamų detalių kiekis viršija milijoną, todėl detalių paiešką verta pradėti būtent čia. Visas jūsų įsigytas prekes kurjeris pristatys į jūsų namus arba artimiausią paštomatą. O, kadangi pardavėjų autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose ir miesteliuose, įsigytas detales galite atsiimti ir tiesiai iš pardavėjo – visų detalių aprašymuose yra nurodyta informacija apie pardavėjo autolaužyną.

Visoms per RRR.lt perkamoms prekėms suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jums netikusias prekes galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pirkimo ir atgauti visus sumokėtus pinigus.