Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 10228 detalės(ių)
Sandėliuose radome 10228 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Priešrūkinis žibintas priekyje?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 9.6 eurų.
Kodėl kategorijos: Priešrūkinis žibintas priekyje dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Priešrūkinis žibintas priekyje čia kainuoja vos 9.6 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Priešrūkinis žibintas priekyje?
Kategorijoje Priešrūkinis žibintas priekyje šiuo metu yra 10228 prekių.

Priekiniai rūko žibintai dažniausiai montuojami į automobilio bamperį, todėl jie yra žemiau už standartinius žibintus ir gali efektyviau apšviesti kelio dangą prastomis oro sąlygomis. Kai kuriuose automobiliuose priešrūkiniai žibintai yra montuojami tiesiog į pačius žibintus. Rūko žibintai nuo įprastų skiriasi skleidžiamu šviesos spinduliu – jie šviečia žemiau, arčiau ir plačiau, kadangi, esant prastoms oro sąlygoms, artimosios šviesos tiesiog atsispindi nuo pavyzdžiui dulksnos ar rūko lašelių. Priešrūkiniai žibintai priekyje gali naudoti halogenines, Xenon arba LED lemputes – viskas priklauso nuo automobilio modelio.

Kadangi priekiniai rūko žibintai dažniausiai yra arti žemės – jie yra lengvai pažeidžiami. Jeigu nustojo veikti abu priešrūkiniai žibintai, greičiausiai reikia keisti saugiklį, rėlę arba jungtuką. Jeigu nustojo veikti tik vienas žibintas – tai gali būti nudegusi lemputė.

Dažnai pasitaikančios rūko žibintų problemos – kaupiasi drėgmė, oksiduojasi elektros jungtys arba stikliukai yra pažeidžiami akmenukų. Norint patikrinti rūko žibintus, pirmiausiai reikėtų įsitikinti, ar juose nesikaupia drėgmė – rūko žibintuose neturi būti vandens ir vidus negali būti net aprasojęs. Jeigu drėgmė kaupiasi, žibintai nėra sandarūs – reikia patikrinti lemputės tarpinę arba keisti visą rūko žibintą. Nauji priekiniai rūko žibintai gali būti labai brangūs, todėl kviečiame rinktis naudotas autodalis pigiau.

RRR.lt apjungia kelis šimtus automobilių laužynų visoje Lietuvoje, todėl čia rasite tūkstančius priešrūkinių žibintų įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Tiesiog pasinaudokite mūsų filtru – pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir akimirksniu rasite dalis, tinkamas būtent jūsų transporto priemonei. Ieškomas prekes galite rasti ir paieškos laukelyje įvedę dalies kodą. Dalių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl niekada nepamatysite tų prekių, kurios jau parduotos.

Už pasirinktas dalis galite sumokėti internetu, o jas, jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą, pristatys kurjeris. Kadangi su RRR.lt bendradarbiaujantys autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose bei miesteliuose, dalis galite atsiimti ir patys – pardavėjo adresas nurodytas kiekvienos dalies aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms autodalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl jums netikusias dalis galėsite grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.