Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 10509 detalės(ių)
Sandėliuose radome 10509 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Degalų siurblys (degalų bake)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 15 eurų.
Kodėl kategorijos: Degalų siurblys (degalų bake) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Degalų siurblys (degalų bake) čia kainuoja vos 15 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Degalų siurblys (degalų bake)?
Kategorijoje Degalų siurblys (degalų bake) šiuo metu yra 10509 prekių.

Degalų siurblys pumpuoja kurą iš bako į purkštukus. Kai kuriuose automobiliuose naudojami du degalų siurbliai – vienas bake, o kitas yra variklio skyriuje, kuris užtikrina itin aukštą spaudimą, reikalingą tokioms kuro sistemoms, kaip Common rail. Bet kuriuo atveju, kuro bake esantis siurblys taip pat turi tiekti kurą išlaikant atitinkamą spaudimą. Nors pats kuro siurblys įvairiuose automobiliuose panašus, korpusai yra skirtingi.

Bake esantis degalų siurblys gali veikti netinkamai arba visai nebeveikti. Netinkamai veikiantis degalų siurblys negali sudaryti reikiamo spaudimo, todėl sunkiau vedasi variklis, sumažėja galia ir variklio darbas yra netolygus. Jeigu siurblys visiškai nebeveikia – variklio net neužvesite. Dažniausiai degalų siurblys “sudirba” kelias sekundes įjungus degimą – pasiklausius neretai galima patikrinti, ar jis apskritai veikia. Tiek neveikiant, tiek veikiant netinkamai, degalų siurblį reikia keisti. Naujas siurblys gali kainuoti šimtus eurų, todėl siūlome pasinaudoti RRR.lt paslaugomis – čia dažniausiai siūlomi siurbliai kartu su korpusu ir dar pigiau.

RRR.lt apjungia kelis šimtus autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Čia rasite virš šimto tūkstančių, į baką statomų, degalų siurblių įvairiausiems automobiliams ir mikroautobusams. Tiesiog pasinaudokite autodalių paieška pagal modelį ir naršykite tarp detalių, tinkančių būtent jūsų automobiliui. Per RRR.lt parduodamų dalių sąrašas yra tikrinamas nuolat, todėl rodomos tik tos prekės, kurios turi nustatytas kainas ir dar nėra parduotos. Nebegaiškite savo laiko skambindami į dešimtis autolaužynų – viską galite rasti vienoje vietoje, vos keliais mygtuko spustelėjimais.

Už išsirinktas dalis galite saugiai sumokėti internetu. Prekių pristatymu pasirūpins kurjeris – jos pristatomos į jūsų namus arba paštomatą. Dalis taip pat galite atsiimti patys – visa reikalinga informacija apie pardavėją nurodyta prekių aprašymuose.

Įsigijote netinkamą dalį? Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias dalis galite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.