Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 14340 detalės(ių)
Sandėliuose radome 14340 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Degalų (kuro) siurblys?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 14.17 eurų.
Kodėl kategorijos: Degalų (kuro) siurblys dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Degalų (kuro) siurblys čia kainuoja vos 14.17 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Degalų (kuro) siurblys?
Kategorijoje Degalų (kuro) siurblys šiuo metu yra 14340 prekių.

Degalų siurblys arba kuro siurblys yra elektrinis prietaisas, kurio paskirtis – didelio slėgio pagalba pumpuoti kurą iš degalų bako į purkštukus, o iš jų į cilindrus. Kitaip tariant – degalų siurblys varo kurą iš bako į variklį.

Jei automobilis sunkiai užsiveda arba jo užvesti išvis neįmanoma, gęsta variklis, važiuojant jaučiamas nuolatinis trūkčiojimas, tai gali būti ženklai apie įpurškimo sistemos, o taip pat ir degalų siurblio gedimą. Dažnu atveju šių gedimų remontas būna gana brangus ir trunka ilgai, todėl verta pasidomėti naudotomis auto dalimis, kurias galima įsigyti už gerokai mažesnę kainą – naudotą degalų siurblį užsisakykite internetu RRR.lt portale.

Centralizuotas elektroninis naudotų autodalių portalas jungia patikimus tiekėjus - autolaužynus visoje Lietuvoje. Platus partnerių tinklas padeda išlaikyti didelį prekių asortimentą. Tai patogu ir tiems, kurie nori užsakymus atsiimti tiesiai iš laužyno – partneriai įsikūrę tiek Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, tiek mažesniuose miestuose, tokiuose kaip Tauragė, Radviliškis, Telšiai ir kt.

Reikia degalų siurblio dyzelinam VW automobiliui, keturias ratais varomam Volvo ar mikroautobusui Iveco? Patogiai surasti norimą detalę padės paieškos sistema, kuri leidžia autodalių ieškoti pagal modelį arba kategoriją. Šiuo atveju pasirinkite degalų įpurškimo kategoriją ir išsiskleidusiame lange „Degalų (kuro) siurblys“. Taip pat rasite ir daugiau subkategorijų, tokių kaip degalų slėgio daviklis, degalų magistralinis vamzdelis, elektromagnetinis vožtuvas ir t.t.

Kiekvienai internetu įsigytai prekei taikoma 10 dienų gražinimo garantija. Per RRR.lt įsigijus degalų siurblį pastebėjote, kad jis netinka jūsų modeliui? Nemokamai grąžinkite ir atgaukite išleistus pinigus arba pasikeiskite į kitą detalę.