Naudotas(-a) Degalų tiekimo į purkštukus vamzdelis (-iai)

Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 3591 detalės(ių)
Sandėliuose radome 3591 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Degalų tiekimo į purkštukus vamzdelis (-iai)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 5 eurų.
Kodėl kategorijos: Degalų tiekimo į purkštukus vamzdelis (-iai) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Degalų tiekimo į purkštukus vamzdelis (-iai) čia kainuoja vos 5 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Degalų tiekimo į purkštukus vamzdelis (-iai)?
Kategorijoje Degalų tiekimo į purkštukus vamzdelis (-iai) šiuo metu yra 3591 prekių.

Geras kuro sistemos veikimas yra būtinas normaliam variklio darbui. Kai kuriuose automobiliuose sutinkamas vienas kuro siurblys, tačiau neretai naudojama ir daugiau. Tam, kad kuras iš bako nutekėtų iki kuro purkštukų, yra reikalingi specialūs, aukštą slėgį atlaikantys, degalų nepaveikiami vamzdeliai. Pavyzdžiui, varikliuose, kuriuose naudojama Common rail kuro sistema, degalų slėgis siekia daugiau nei 2000 bar. Toks slėgis yra didelis ir gali būti pavojingas sveikatai, jeigu vamzdeliai yra pažeisti.

Kaip atpažinti problemas su degalų tiekimo vamzdeliais į purkštukus? Visų pirmiausia, jeigu šie vamzdeliai praleidžia degalus, pradėsite jausti dyzelino arba benzino kvapą – kuro sistema turi būti visiškai sandari, todėl degalų kvapas negali jaustis nei stovint šalia automobilio, nei sėdint jo viduje. Sekantis dalykas – variklio galia. Jeigu vamzdeliai yra kiauri arba nesandarūs per sujungimus, purkštukai gali nebegauti pakankamai kuro ir variklis gali pradėti trūkčioti. Galiausiai, dėl šio gedimo per naktį stovėjusį automobilį dar gali būti sudėtinga užvesti, nes degalai „nusėsta“ atgal į baką ir tenka variklį vesti tol, kol kuras vėl pasiekia purkštukus. Kiaurus degalų tiekimo vamzdelius būtina keisti – jie nėra remontuojami. Jeigu ieškote tvarkingų degalų tiekimo vamzdelių savo automobiliui, juos galite įsigyti RRR.lt portale pigiau.

RRR.lt vienija kelis šimtus autolaužynų iš visos Lietuvos, todėl čia rasite gausybę degalų tiekimo vamzdelių įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Jeigu norite ieškomą dalį rasti greičiau, kviečiame pasinaudoti mūsų svetainėje integruotu filtru – pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir naršykite tarp jums aktualių prekių. Autodalių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl niekada nepamatysite prekių, kurios neturi nustatytos kainos arba jau yra parduotos.

Už dalis sumokėti galite internetu, o jų pristatymu pasirūpins kurjeris – dalys pristatomos jūsų nurodytu adresu arba į jums patogiai pasiekiamą paštomatą. Prekes galite atsiimti ir patys – informacija apie pardavėja nurodyta kiekvienos dalies aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms autodalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jums netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus. Jeigu susidūrėte su problemomis RRR.lt svetainėje, kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime.