Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 3908 detalės(ių)
Sandėliuose radome 3908 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Laikiklis purkštuko (forsunkės)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 3 eurų.
Kodėl kategorijos: Laikiklis purkštuko (forsunkės) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Laikiklis purkštuko (forsunkės) čia kainuoja vos 3 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Laikiklis purkštuko (forsunkės)?
Kategorijoje Laikiklis purkštuko (forsunkės) šiuo metu yra 3908 prekių.

Liaudiškai vadinami (forsunkėmis), kuro purkštukai yra naudojami visuose moderniuose vidaus degimo varikliuose. Jie yra atsakingi už tinkamą kuro įpurškimą į degimo kamerą ir gali būti kelių rūšių – senesniuose automobiliuose buvo naudojami mechaniniai, o šiomis dienomis beveik visi varikliai naudoja elektroninius purkštukus. Variklio valdymo blokas siunčia signalus kuro purkštukams, atsižvelgiant į variklyje integruotus daviklius. Taip pasiekiamas efektyvesnis kuro deginimas ir geresnė ekonomija.

Su kuro purkštukais susijusios problemos yra vienas dažniausiai pasitaikančių gedimų šiuolaikiniuose automobiliuose. Dyzeliniai varikliai degina kurą tik purkštukams labai aukštu slėgiu įpurškus dyzelino į degimo kamerą. Būtent todėl dyzeliniai varikliai žymiai dažniau susiduria su šios sistemos gedimais. Tuo tarpu, benzininiai varikliai kurą degina kibirkšties pagalba, todėl benzininių purkštukų sukeliamas slėgis neturi būti toks aukštas. Pasitaiko atvejų, kai kuro purkštukų darbas suprastėja ir dėl korozijos arba apgadintų laikiklių. Jeigu jūsų automobiliui reikalingi degalų purkštukų laikikliai, siūlome įsigyti naudotas dalis portale RRR.lt pigiau.

RRR.lt apjungia šimtus autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. Čia rasite didelį purkštukų laikiklių pasirinkimą įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams, o ieškomas dalis rasite greitai ir lengvai – jums reikia tik pasinaudoti portale siūloma autodalių paieška pagal modelį. Pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją ir visos rodomos detalės bus tinkamos būtent jūsų automobiliui. Taigi, jokio vargo skambinant į dešimtis autolaužynų vien tam, kad sužinotumėte dalių kainas – RRR.lt sąraše rodomos tik tos dalys, kurios yra pažymėtos kainomis ir vis dar nėra parduotos.

Radę tinkamą dalį, už ją galite saugiai sumokėti internetu. Prekę kurjeris pristatys tiesiai į jūsų namus, darbovietę arba jums patogiai pasiekiamą paštomatą. Na, o jeigu detalė parduodama netoli jūsų įsikūrusiame autolaužyne – ją atsiimti galite ir patys. 

Visoms, per RRR.lt pirktoms, dalims yra suteikiama 10 dienų garantija, kuri užtikrina, kad jums netinkamas dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo dienos, atgaunant visą sumokėtą sumą.