Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 36234 detalės(ių)
Sandėliuose radome 36234 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Purkštukas (-ai) (forsunkė (-ės)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 7.99 eurų.
Kodėl kategorijos: Purkštukas (-ai) (forsunkė (-ės) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Purkštukas (-ai) (forsunkė (-ės) čia kainuoja vos 7.99 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Purkštukas (-ai) (forsunkė (-ės)?
Kategorijoje Purkštukas (-ai) (forsunkė (-ės) šiuo metu yra 36234 prekių.

Liaudiškai vadinami (forsunkėmis), kuro purkštukai yra naudojami visuose moderniuose vidaus degimo varikliuose. Kuro purkštukai yra atsakingi už tinkamą kuro įpurškimą į degimo kamerą. Jie gali būti kelių rūšių – senesniuose automobiliuose buvo naudojami mechaniniai, o šiomis dienomis beveik visi varikliai naudoja elektroninius purkštukus. Variklio valdymo blokas siunčia signalus kuro purkštukams, atsižvelgiant į įvairius daviklius. Taip pasiekiamas efektyvesnis kuro deginimas ir geresnė ekonomija.

Su kuro purkštukais susijusios problemos yra vienas dažniausiai pasitaikančių gedimų šiuolaikiniuose automobiliuose. Dyzeliniai varikliai degina kurą tik purkštukams labai aukštu slėgiu įpurškus dyzelino į degimo kamerą. Būtent todėl dyzeliniai varikliai žymiai dažniau susiduria su šios sistemos gedimais. Tuo tarpu, benzininiai varikliai kurą degina kibirkšties pagalba, todėl benzininių purkštukų sukeliamas slėgis neturi būti toks aukštas.

Norint diagnozuoti netinkamai veikiančius kuro purkštukus, juos reikia tikrinti specialaus stendo pagalba. Tačiau apie galimas kuro purkštukų problemas praneša ir tirštesni dūmai – kiauri purkštukai tiekia per daug kuro ir jis nėra pilnai sudeginamas. Kitos problemos, dažniausiai, yra sunkiai užvedamas variklis, netolygus variklio darbas, sumažėjusi galia. Vieno naujo purkštuko kaina gali siekti kelis šimtus eurų, todėl neretai optimaliausia išeitis – rinktis naudotas detales.

Kviečiame pasinaudoti RRR.lt – čia autolaužynai iš visos Lietuvos siūlo naudotas autodalis pigiau. Kadangi galite rinktis iš keliolikos tūkstančių kuro purkštukų – tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir pamatysite visus, jūsų automobiliui tinkančius, purkštukus gera kaina.

Už įsigytas automobilių bei mikroautobusų detales galite saugiai apmokėti tiesiog internetu. O jūsų prekes kurjeris pristatys tiesiai į namus arba paštomatą. Per RRR.lt naudotas autodalis pardavinėjantys autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose, todėl, jūsų patogumui, prekes galite atsiimti ir patys – tiesiai iš aprašyme nurodyto autolaužyno.

Visos, per RRR.lt įsigytos, prekės turi 10-ties dienų grąžinimo garantiją, kuri užtikrina, kad jums netinkamas dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti visus pinigus.